بازاریابی و فروش

افزایش فروش با 10 ترفند

افزایش فروش با 10 ترفند

افزایش فروش با 10 ترفند

امروزه اولین دغدغه افراد و شرکت ها، افزایش فروش می باشد. در این مقاله سعی داریم تا ترفند های فروش بیشتر و ترفندهای جذب مشتری را با یکدیگر مرور کنیم. اگر شما هم به فروش بیشتر علاقه مند هستید، این مقاله می تواند مسیر بازاریابی شما را هموار تر کند.


افزایش فروش با 10 ترفند

ترفند های فروش بیشتر


1. ارزیابی ابزار های تبلیغاتی 


ابزار های تبلیغاتی در بازاریابی یک برگ برنده محسوب می شود. شما باید ابزار های تبلیغاتی خود را مداوم مورد ارزیابی قرار دهید. سعی کنید ابزارهایی که نتیجه مثبتی برای شما ندارند را حذف کنید و ابزار های جدید را هم امتحان کنید. انتخاب هوشمندانه ابزارهای تبلیغاتی یکی از ترفند های فروش بیشتر محسوب می شود.

 


2. بازارهای جدید منتظر شما هستند!


رقبای شما هر روز در حال پیشرفت و افزایش فروش خود هستند. بنابراین به بازار فعلی خود قانع نشوید و به دنبال بازار های جدید باشید. بازار ها و مشتریان جدید زیادی در اطراف شما است که با استفاده از ترفند های فروشندگی می توانید آن ها را به سمت خودتان جذب کنید.

 


3. تیم فروش خود را آپدیت کنید!


اگر هدف تیم فروش شما افزایش فروش است، باید هر هفته 2 جلسه با تیم فروش خود داشته باشید. بازار دائما در حال تغییر است و باید تیم فروش شما همسو با بازار باشد. برای عملی کردن این موضوع باید جلساتی بگذارید و ترفند های فروشندگی را در بین تیم فروش خود تقویت نمایید.

افزایش فروش با 10 ترفند

شگردهای فروش بیشتر


4. مشتریان خود را بشناسید!


شما تا زمانی که شناختی از مشتریان خود نداشته باشید، هیچ کدام از این ترفند ها به فروش بیشتر شما کمکی نخواهد کرد. شما باید ارتباطات خود را با مشتریان قوی تر کنید تا بهتر نیازهایشان را درک کنید. فروش بیشتر شما، بستگی به میزان شناخت شما از مشتریان و علایق آن ها دارد.

 


5. تغییر در شیوه تبلیغات!


شیوه های تبلیغاتی هر روز در حال  تغییر می باشند. شما باید شیوه های جدید که همسو با محصول و کسب و کار شما هستند را یاد بگیرید و با بکارگیری این شیوه ها، فروش بیشتر محصول یا خدمات خود را شاهد باشید. در غیر این صورت، یک تبلیغات بدون هدف و بدون برنامه، به یک شکست بزرگ منتهی می شود.

 


6. همیشه بروز باشید!


شما و تیم فروش شما باید در تمامی زمینه های فروش، بازاریابی و تبلیغات به روز باشید. سعی کنید تیم فروش خود را به ابزار هایی تجهیز کنید که منتهی به فروش بیشتر می شوند. ابزار های فروش، روش هایی هستند که می توان به عنوان ترفندهای جذب مشتری به آن ها نگاه کرد.

افزایش فروش با 10 ترفند


7. جایزه بدهید!


تعیین جایزه و هدیه برای مشتریان، یکی از ترفند های فروش بیشتر محسوب می شود. تمام انسان ها به سمت جایزه و هدیه جذب می شوند. شما با این کار انگیزه مشتریان را افزایش می دهید و در نهایت به فروش بیشتر محصول شما منتهی می شود. اما توجه داشته باشید که به هیچ وجه هدیه و جایزه را جایگزین کیفیت نکنید.

 


8. در دسترس باشید!


اگر شما مدیر هستید، این قسمت مخصوص شما است. سعی کنید تمام مدت در دسترس باشید. اگر شما هم به دنبال فروش بیشتر هستید، باید کاملا در دسترس باشید و مشتریان از حضور شما اطمینان داشته باشند. یکی از ترفند های فروش بیشتر ، در دسترس بودن مدیر مجموعه است. این حس اطمینان را به مشتریان خود منتقل کنید.

 


9. سریعتر و موثر تر باشید!


یکی از ترفند های فروشندگی این است که کار مشتری را درست سر زمان و سریع راه بیندازید. در صورتی که زمان کار مشتری شما طولانی شود، مشتری دلسرد می شود. اگر می خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید، سعی کنید سریعتر و موثر تر عمل نمایید تا به فروش بیشتر دست یابید.

افزایش فروش با 10 ترفند

ترفندهای جذب مشتری


10. انتقال کاربر از اینستاگرام به سایت!


یکی از ترفند های جذب مشتری این است که دائما با مشتریان قدیمی خود به صورت تلفنی و حضوری در ارتباط باشید. سعی کنید نظر آنها را جلب کنید و در صورتی که کوچکترین نارضایتی در وجود آن ها حس کردید، سعی در برطرف کردن آن داشته  باشید. اگر شما به دنبال فروش بیشتر هستید، باید با مشتریان قدیمی خود صمیمی باشید.

 

کلام پایانی

تمامی مطالبی که در مقاله ی ( افزایش فروش با 10 ترفند ) خواندیم، در مورد ترفند های فروش بیشتر و جذب مشتری بود. مطالب فوق می تواند علاوه بر افزایش فروش ، مسیر بازاریابی و فروش شما را هموار کنند. همچنین شما می توانید با مراجه به قسمت مقاله های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ ، مقالات بیشتری را مطالعه فرمایید.

جهت خواندن مقاله 40 ترفند ساده در جذب مشتری کلیک کنید

🔴 بی صبرانه منتظر نظر، انتقاد یا پیشنهاد شما در بخش دیدگاه هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *