بازاریابی و فروش

افزایش فروش با 10 قانون جدید!

امروزه قانون های فروش و افزایش فروش رو به تغییر می باشد. رقبای شما در صورت تغییر در بازار و میزان فروششان، به روش های جدید روی می آورند و به هیچ وجه یک روش کم بازده را ادامه نمی دهند. اگر شما هم به دنبال افزایش فروش هستید و نمی خواهید از رقبای خود عقب بمانید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید.


راهکار های عملی افزایش فروش


1. مشتری باید شما را بپسندد!


زمانی که می گوییم مشتری باید از شما خوشش بیاید، منظور شخصیت حقیقی شما و همچنین شخصیت و برخورد شما در فضای وب و شبکه های اجتماعی می باشد. اگر شما بتوانید کاری کنید که مشتریان شما را باور کنند و به شما اعتماد کنند، آن زمان امکان دارد از شما خرید هم کنند. شما باید در پشت گوشی یا سایت، یک فرد اجتماعی و خوش برخورد باشید تا اعتماد کاربران را جلب کنید.


2. روش های قدیمی را فراموش کنید!


امروزه دیگر نمی شود به روش های فروش قدیمی اعتماد کرد. رقبای خود را آنالیز کنید و روش های جدید فروش را بیابید. شما باید در فضای مجازی و ملاقات ها، روابطی اصولی ایجاد کنید تا اعتماد مشتریان را جلب نمایید. یک تیم برای خودتان بسازید و وظایف را تقسیم کنید تا به صورت اصولی افزایش فروش را شاهد باشید.

فوت و فن مغازه داری


3. اطلاع رسانی جذاب!


طبق این اصل از اصول افزایش فروش، در بازار مهم نیست که شما چه افرادی را می شناسید، مهم این است که چه کسانی شما را می شناسند و از چه طریقی موفق به آشنایی با شما شده اند. مهارت نرم افزاری خود را گسترش دهید تا بتوانید اطلاع رسانی های دقیق داشته باشید که منجر به افزایش فروش شود.

روش های افزایش فروش اینترنتی

4. ارتباط با کیفیت داشته باشید


میزان توانایی شما در برقراری ارتباط از طریق گوشی همراه، کامپیوتر و حضوری، مهمترین اصل در افزایش فروش محسوب می شوند. همیشه از رقبای خود یک قدم جلوتر باشید تا مجبور به تصمیم های لحظه ای نشوید. مهارت های فروش و برقراری ارتباط با کیفیت، رمز موفقیت شما می تواند باشد.

 


5. یک وجه تمایز نسبت به رقبا داشته باشید


شما باید یک وجه تمایز نسبت به رقبا داشته باشید. باید به گزینه هایی به غیر از قیمت فکر کنید. شما باید چیزی ارزشمند تر از رقبایتان به مشتریان عرضه نمایید، در غیر این صورت شما با یک سود بسیار کم موفق به فروش می شوید و این باعث پیشرفت نمی شود.


6. وقت مشتری را تلف نکنید!


شما باید یک خرید خاطره انگیز برای مشتریان خود بسازید تا آن ها را به مشتری دائم تبدیل کنید. تمام کارها، از سفارش تا تولید محتوا را به سرعت انجام دهید. همیشه در دسترس مشتری باشید و هر اطلاعاتی که می دانید ممکن است مشتری در آینده به آن نیاز داشته باشد را در اختیارشان قرار دهید.

روش های جذب مشتری برای فروش بیشتر


7. یک فرد خلاق باشید!


زمانی که بحث خلاقیت می شود، برخی بر این باورند که خلاقیت یک موضوع درونی است که به ژن فرد بستگی دارد. اما این موضوع کاملا اشتباه است. خلاقیات یک موضوعی است که در قدم اول نیاز به تحقیق و مطالعه دارد و در قدم بعد فقط کافیست شما در موقعیت قرار بگیرید تا خلاقانه ترین تصمیم ها را بگیرید. 

 


8. مشتری را با خودتان همراه کنید


اطلاعات و محتوایی را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار بدهید که باعث شود مشتری در آینده به شما نیاز پیدا کند. محتوای مفید و کاربردی باعث ایجاد حس اعتماد بین کاربر و سایت فروش شما می شود. همچنین باید نیاز های بعدی مشتریان را بیابید و از قبل برای آن ها برنامه ریزی کنید.


9. همیشه شاگرد علم باشید!


شما هرچقدر هم که مطالعه و آموزش داشته باشید باز هم کافی نیست. شما باید در زمینه هایی که به کسب و کارتان مربوط می شود، اطلاعات کامل داشته و آموزش های مربوطه را ببینید تا هیچ سوال بی پاسخی را در کسب و کار خود دریافت نکنید. از تغییرات و ترفند های موجود در فضای وب و فضای مجازی آگاه باشید تا در سریعترین زمان بتوانید خود را با تغییرات وقف بدهید.

راه های افزایش فروش مغازه

10. همیشه در دسترس مشتری باشید


زمانی که مشتری بداند شما همیشه در دسترس و پاسخگو هستید، بیشتر به شما اعتماد می کند و در هر زمان می تواند قصد خرید از شما داشته باشد. در دنیای اینترنت ساعت کاری معنا ندارد و شما باید همیشه در دسترس مشتریان باشید تا بتوانید مشتریان خود را به مشتریان دائم تبدیل کنید.

 

کلام پایانی

تمامی مطالبی که در مقاله ی ( افزایش فروش با 10 قانون جدید! ) خواندیم، پیرامون نکاتی بود که باعث افزایش فروش شما، مطابق با قوانین جدید می شود. همچنین شما می توانید در قسمت مقاله های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ ، مقاله های بیشتری، با موضوعات مختلف را مطالعه فرمایید.

🔴 بی صبرانه منتظر نظر، انتقاد یا پیشنهاد شما در بخش دیدگاه هستیم.

 

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “افزایش فروش با 10 قانون جدید!

 1. سلام وقت بخیر

  آقای حسینی به خودش اجازه میده دکتر خطابش کنند ، در حالیکه دکتر نیست و فقط سیکل گرفته ، خیلی جالبه این ناحقی در حق افرادی که رفتن 24 سال درس خوندن و دکترا گرفتن نیست که یک نفر خیلی راحت خودش دانشجوی دکترا خطاب کنه و بزاره دیگران دکتر صداش کنن چون کلاس داره!

  متاسفانه کسی که خودش کسب و کار قبلیش با تراز منفی تعطیل کرده و جوشکاریش بست الان شده مدرس کسب و کار و نتیجه هم اینه که ریزش زیاد تو دوره ها دارند ایشون
  و خانمی که براشون بازاریابی تلفنی میکنند با اصرار و التماس فقط زنگ میزنند که حالا بیا و حالا بیا و حالا بیا شرکت کن و…..

  کسانی که پیش ایشون کار کردن و از پیشش رفتن معتقدند ظاهر ایشون با باطنش فرق داره و فقط شعارهای قشنگ میده و با وعده و وعید همشون وسیله و ابزار رشد و ترقی خودش کرده و دیگه به وعده هاش عمل نکرده ، حالا همچین فردی میخواد بیاد تدریس کسب وکار و رسالت زندگی با شعار و تظاهر !؟

  خانه متاسفانه از پای بست ویران است جناب حسینی از ریشه کار شما اشکال داره

  از ادمین سایت خواهشمندیم که این پیام به آقای حسینی برسونند و بهشون بگن ماه پشت ابر نمیمونه و یک روز خود آقای معظمی که ایشون خودش بهش چسبوند و از قبل این چسبوندن به نام محمود معظمی داره اعبتار کسب میکنه و از آموزشها ایشون استفاده میکنه در جریان خرابکاری های ایشون قرار میگیره

  1. admin گفت:

   محسن کیائی ممنونم که کمی از خودت صحبت کردی و برایم کامنت گذاشتی.
   ظاهرا نکته ای مثبت یا منفی از ما دیده ای که برایت خوشایند نبوده. اگر تقصیر از من بوده که خوشحال میشوم که دقیقا همان نکته را بگویی تا در صورتی که میتوانم حلش کنم.
   به احترام زمانی که گذاشته ای مطالب پاسخ میدهم.
   1. اینکه من مدرک تحصیلی ام قبل از تحصیلات جدید دوم راهنمایی نیمه کاره بوده که بخاطر شوق و رو به دنیای کار آن را نصفه رها کردم و رفتم ولی بعدا مجبور شدم در مدرک معادل مهندسی و دو مدرک معادل دکترا بگیرم نه بخاطر مدرک بلکه بخاطر عشق به شغلم.
   2. اینکه دیگران مرا دکتر خطاب میکنند از عمق وجودشان نشأت میگیرد که عشق و علاقه ایشان است که من هم از آنان ممنونم و هیچ ناراحتی ندارم. من 24سال برای گرفتن دکترا وقت نگذاشته ام ولی شاگردی اساتیدی در ایران را ظرف 10 سال گذشته کرده ام که برای یک سال درس خواندن در محضر ایشان باید پول 24 سال در جاهای دیگر را پرداخت و البته بخاطر جایگاه علمی و شهرت این اساتید به هیچ وجه حاضر به همکاری با سیستم دانشگاه و آموزش پرورش نیستند و فقط با مبالغ بسیار گران و شرایط خاص میتوان در دوره های ایشان شرکت کرد.
   به احترام ایشان نام چند نفرشان را برایتان می نویسم با یک سرچ ساده میتوانید قیمت ها، سطح علمی و جایگاه علمی شان را در ایران بررسی کنید.
   1. دکتر محمود معظمی
   2. پرویز درگی
   3. مهندس ژان بقوسیان
   4. مهندس سلیم خلیلی
   5. دکتر شهریار شفیعی
   6. دکتر احمد روستا
   7. دکتر علی جمشیدی
   8. دکتر محمد محمدیان
   9. مهندس محمدرضا شعبانعلی
   10. دکتر محسن طاهری
   11. دکتر بهنود اله اله وردی
   12. مهندس یوسف پارسایی
   فعلا به ذکر همین چند اسامی بسنده می کنم. لطفا یک سرچ ساده در اینترنت بزنید تا متوجه بشوید بابت یک روز شاگردی این اساتید چه مبلغی را باید بپردازید.
   3. در مورد تیم فروش مسیرکمال از بچه های فوق حرفه ای هستند و اگر شما سر سوزن تجربه ای در مورد فروش تلفنی داشته باشید متوجه خواهید شد که فروش یک خدمت نا ملموس مانند آموزش مدیریتی در مملکتی که کمتر از 4 درصد مردم بدنبال یادگیری هستند کار دشواری است و هرگاه این آموزش به یک کسبه باهوش بازار باشد، کار سخت تر نیز میشود و اگر فقط یک روز این کار را انجام دهید از تبحر و مهارت این عزیزان شگفت زده خواهید شد.
   4. در مورد کیفیت آموزش ها که نیاز به توضیح من نیست. با دیدن ویدئوها و دست نوشته های دانش پذیران قضاوت را به بیننده واگذار میکنم. (پیشنهاد میکنم موفقیت های عزیزان در سریال هنر صید در طوفان را ببینید و نظر بدهید).
   5.در مورد همکاران مسیرکمال نیز خدا را شکر همه کسانی که بصورت حرفه ای با مجموعه کار کرده اند همان اخلاق حرفه ای که دوستی است را با هم داریم و خیلی طبیعی است که در هر مجموعه ای بخاطر سختگیری گاهی غرزدن هایی هم باشد که خدا را شکر خیلی کم است.
   6.در مورد دکتر معظمی نیز باید بگویم که پیوسته ایشان برای من حکم سنگ صبور و راهنما داشته اند و در جریان همه امور هستند و توصیه خود ایشان همیشه این بوده که کمال گرا نباش و علیرغم همه کمبودها ادامه بده و در آینده بهتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *