دیجیتال مارکتینگ

دلیل و کاربرد هشتگ در اینستاگرام

دلیل و کاربرد هشتگ در اینستاگرام

این روزها اینستاگرام به پرطرفدارترین اپلیکیشن در دنیا تبدیل شده است. در کشور ما بیش از 25 میلیون نفر از این برنامه استفاده می کنند. هشتگ گذاری ها به شما کمک می کنند تا مخاطبین بیشتری را به سمت خود جذب کنید. البته در صورتی که هشتگ گذاری های شما روی برنامه باشد، به موفقیت می رسید.


پر بازدیدترین هشتگ های فارسی اینستاگرام

دلیل و کاربرد هشتگ در اینستاگرام


هشتگ چیست؟!


اینستاگرام یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس و ویدئو می باشد. در شبکه های مجازی، شخصی موفق تر است که بتواند تاثیر بیشتری روی افراد بگذارد و از طرفی بتواند با هشتگ گذاری های هوشمندانه، مخاطبین بیشتری را به سمت خودش بکشاند. در این مقاله کل بحث ما پیرامون هشتگ در اینسناگرام و راه های افزایش فالوور از طریق هشتگ گذاری است.

همچنین شما می توانید در بخش مقالات،مقاله ( با این 14 ترفند فالوور و لایک خود را بالا ببرید ) و مقالات بیشتری که مربوط به اینستاگرام است را مطالعه فرمایید.

 


کاربرد هشتگ ها


هشتگ گذاری کاربرد های فراوانی دارد ولی مهمترین آن ها این است که تصاویر شما را نسبت به کلمات کلیدی که مشخص می کنید دسته بندی می کند و در ادامه باعث افزایش بازدید صفحه شما می شود. هشتگ ها بیانگر موضوع و احساسات شما نسبت به تصویر می باشد. با هشتگ گذاری های هوشمندانه می توانید انگیزه خود را مشخص کنید و از طرف دیگر مخاطبان را راهنمایی می کنید تا به راحتی به تصاویر شما دسترسی داشته باشند.

آموزش هشنگ نویسی

دلیل و کاربرد هشتگ در اینستاگرام


دیده شوید!


یکی از مزایای مفید در هشتگ گذاری، این است که به جستجوی تصاویر شما کمک می کند. در اینستاگرام فقط بر اساس نام پروفایل جستجو انجام نمی شود، بلکه از طریق هشتگ ها هم جستجو انجام می شود و این موضوع علاوه بر افزایش بازدید، باعث می شود که کاربران راحت تر به نتیجه جستجوی خود برسند.

 


زیاده روی نکنید!


شما نباید در هشتگ گذاری ها زیاده روی کنید. هشتگ ها را هوشمندانه و بر اساس نیاز مخاطبین خود بگذارید. اجازه ندهید هشتگ های زیاد باعث شود که کاربر در خواندن متن دچار مشکل شود. از طرفی هشتگ های زیاد باعث می شود که مخاطبین حس کنند شما به شدت فکر تبلیغات هستید. در قوانین اینستاگرام در سال 2019 میزان مجاز تعداد هشتگ ها، حداکثر 30 هشتگ اعلام شده است.

علت کار نکردن هشتگ در اینستاگرام

دلیل و کاربرد هشتگ در اینستاگرام


قوانین هشتگ گذاری


هشتگ گذاری ها قوانین خاصی دارند. اول  از هر چیز شما نمی توانید از فاصله استفاده کنید. می توانید بجای استفاده از فاصله، از _ استفاده کنید. کلمات شما می تواند یک کلمه کامل باشد یا یک مخفف، اما سعی کنید کلماتی را انتخاب کنید که بیشترین بازدید را دارد، مگر زمانی که قصد دارید یک هشتگ اختصاصی داشته باشید.

 


آپدیت جدید


اگر اینستاگرام خود را آپدیت کرده باشید، متوجه می شوید که هشتگ ها در استوری هم نیز کاربرد دارند. البته نباید از تعداد زیاد هشتگ ها در استوری استفاده کنید. هشتگ ها را هوشمندانه و از کلمات پر بازدید انتخاب کنید. 

ساخت هشتگ اختصاصی در اینستاگرام

دلیل و کاربرد هشتگ در اینستاگرام

 

کلام پایانی

تمامی مطالبی که در مقاله ی ( دلیل و کاربرد هشتگ در اینستاگرام ) خواندیم، پیرامون مبحث هشتگ گذاری بود. همچنین شما می توانید در قسمت مقاله های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ ، مقاله های بیشتری، با موضوعات مختلف را مطالعه فرمایید.

جهت خواندن مقاله 8 قدم تا پلن دیجیتال مارکتینگ کلیک کنید

🔴 بی صبرانه منتظر نظر، انتقاد یا پیشنهاد شما در بخش دیدگاه هستیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *