دوره نوابغ فروش

توجه : ظرفیت پذیرش این دوره محدود است و اگر قصد شرکت در دوره نوابغ فروش شیراز را دارید مطالب این صفحه را به طور کامل و دقیق مطالعه بفرمایید و اقدام به ثبت نام و رزرو جای خود نمایید.


آیا میدانستید تا کنون دوه نوابغ فروش برای بیش از ۷۰۰ نفر از مدیران و صاحبین کسب و کار سراسر ایران بخصوص جنوب کشور از جمله ۳ دوره در شهر سیرجان و یک دوره در شهر مراغه از استان آذربایجان شرقی برگزار گردیده است.

تفاوتی ندارد شما در یک شرکت خدماتی فعالیت می کنید و یا شرکت تولیدی در هر صورت شما در حال فروش خدمات و محصولات سازمان خود هستید.

شرکت هایی که در بخش مهم آموزش فروش، سرمایه گذاری نمی کنند هر سال هزینه سنگینی را به صورت اجباری صرف اشتباهات و از دست رفتن مشتریان می کنند.

نوابغ فروش چیست و چرا نوابغ فروش؟!

اینکه یک فرد در زندگی خود چگونه می تواند به سطحی از رضایت فردی و بهبود عملکرد خود برسد تنها به انتخاب و درپیش گرفتن یک روند بر می گردد. انتخاب و روندی که اگر هر زمان به آن فکر شود و در دست گرفته شود، شروع یک زندگی دوباره و یک تغییر بسیار بنیادین می شود.

انتـخاب یک آموزش منـاسب توسـط یک مربی مناسـب و در پیش گرفتـن تمرینات کاربـردی وی که روند مستمر آن، در زندگی باعث دگرگونی در اهـداف و سرنوشت انسانها می شود.

در این دوره افرادی پروش پیدا می کنند که می توانند تحت هر شرایطی بیشترین فروش را داشته باشند.

تجربه تاریخی کسب و کار در جهان بزرگترین و هوشمندانه ترین سرمایه گذاری بر روی انسانهاست. ابتدا فکر می کردند که باید روی امکانات و تجهیزات این سرمایه گذاری ها صورت گیرد، اما بعدها متوجه شدند که این امکانات باید در اختیار انسان های مناسب و آموزش دیده قرار گیرند.

اگر شما صاحب کسب و کار هستید و یا می خواهید کارآفرینی کنید حتما به این صحبت ها گوش دهید زیرا سرنوشت شما و کسب و کار شما را به سرعت به سمت بهتر شدن تغییر میدهد و عوض می کند.

بزرگترین سرمایه گذاری روی انسانهاست. پس کمکشان کنید رشد کنند. کمکشان کنید با کیفیت تر باشند. زندگی آنها با کیفیت تر شود. همکارانتان را آموزش دهید. زیرا امکان ندارد موسسه یا سازمان ها کاری مهم و کیفیت ارائه دهند بدون وجود انسان های با کیفیت.

شما در طول این دوره میتوانید فایل صوتی تمام جلسات به همراه جزوه نوابغ فروش شیراز را داشته باشید که به تمرین و تکرار موضوعات مورد آموزش کمک شایانی میکند.

امروز در قرن ۲۱ حلقه گمشده موفقیت فروش است. امروز ما مشکلی به نام تولید نداریم. اما مشکل چه کسی و چگونه بفروشد تا نیاز بازار را به ویژگی های محصول و خدمات وصل کند و پول را به کسب و کار و مجموعه شما جاری کند، بسیار دیده و پرسیده می شود.

دوره نوابغ فروش به شما کمک می کند که مسیر انتخاب زندگی و شغلی خود را بهتر انتخاب کنید و ادامه دهید. فروشنده ای فروشنده موفق است که خوشحال باشد. انسانی موفق باشد. باورها و نگرش متفاوت و تاثیرگذارتر در ذهن خود پرورش دهد. متوجه باشد که چگونه نیاز افراد را پیدا کند و در حل آن چگونه پاسخ دهد.

شرکت در این دوره می تواند برای همیشه مسائل فروش شما را حل کنند.

در دوره نوابغ فرو ش شیراز می آموزید:

 

🔴 سرفصل ها

۱- هفت اصل طلایی موفقیت (به همراه تمرین)

۲- ترس های فروشنده

۳- اصل لبه پیروزی

۴- ویژگی های شخصیتی یک فروشنده حرفه ای

۵- هدف گذاری در فروش

۶- شناخت های سه گانه فروش

۷- تکنیک های روش اتمام فروش

۸- بستن قرارداد

۹- اصول مقدماتی سیستم سازی کسب و کار

۱۰- اصول استخدام کارکنان

۱۱- مدیریت زمان پیشرفته

۱۲- اصول مذاکرات حرفه ای و دشوار در فروش

۱۳- شخصیت شناسی و خود شناسی

 


🔴 مخاطبان دوره نوابغ فروش شیراز:

۱- پیدا کردن شخصیت حرفه ای یک فرد موفق

۲- داشتن خلاقیت در کسب و کار و فروش حرفه ای

۳- افزایش درامد در زمانهای رکود نسبت به رقبا