مدیریت کسب و کار

رهبری در سازمان های مجازی

رهبری در سازمان های مجازی

رهبری در سازمان های مجازی چگونه است؟ سازمان مجازی چگونه سازمانی است؟در این مقاله می خواهیم درباره سازمان های مجازی  و رهبری در سازمان های مجازی با شما صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

 

رهبری در سازمان های مجازی:

  • سازمانهای مجازی در واقع نوعی از سازمانهای شبکه ای هستند که فاقد هسته مرکزی دائمی‌اند. 
  • سازمان مجازی یک سازمان کوچک و مرکزی است که منابع اصلی خود را از سایر سازمانها تامین می کند. یک سازمان مجازی از نظر ساختار بسیار متمرکز است و بندرت دارای واحدها و دوایر تخصصی یا وظیفه ای است.
  •  سازمان مجازی بسیاری از فعالیتهای خود را از منابع خارجی تامین می کند و ساختاری به وجود می‌آورد که در آن به جای انجام وظایف سنتی در هر واحد داخلی، واحدهای خارجی عهده دار انجام آن وظایف شوند. 

 

اگر مایلید از دوره های تخصصی مدیریت کسب و کار را استفاده کنید و صفر تا صد مدیریت و رهبری کسب و کار را بیاموزید همین الان کلمه دوره بیزینس کوچینگ را به شماره 09170808088 ارسال کنید.

 

 ویژگیهای سازمانهای مجازی

 جهانی شدن: با توجه به گسترش تجارت جهانی و شبکه ارتباط فرا مرزی، دیگر شرکتها و سازمانها جنبه محلی بودن خود را از دست می دهند و در چرخه فرایند بین المللی قرار می گیرند.

 ارتباط ماشینی: عصر آینده عصر ارتباطات است؛ اما نه ارتباطی از جنس گذشته بلکه ارتباطاتی که به وسیله ابزار آلات ماشینی مانند کامپیوتر انجام خواهد شد. 

 همکاری و رقابت بین سازمانی: شرکتهای مجازی به وسیله همکاری بین گروهی هم افزا نه تنها با هم همزیستی خواهند داشت، بلکه باعث رشد و پرورش یکدیگرمی شوند.

در گیری پویا: درگیری پویا نگرشی است که” زمان” و” روابط انسانی” و مدیریت را وادار به بازنگری در مورد نگرشهای قبلی در رویارویی با تغییر سریع و مداوم می کند.

● اداره مجازی
در اداره مجازی فناوری جایگزین بسیاری از فضاهای فیزیکی می شود. در فلسفه اداره مجازی، کار را عملی می دانندکه باید انجام گیرد نه جایی که فرد باید به آنجا برود. 

 

اگر مایلید از دوره های تخصصی مدیریت کسب و کار را استفاده کنید و صفر تا صد مدیریت و رهبری کسب و کار را بیاموزید همین الان کلمه دوره بیزینس کوچینگ را به شماره 09170808088 ارسال کنید.

 

اگر مایلید اصول مدیریت کسب و کار را حرفه ای و کاربردی بیاموزید کلیک کنید

دوره بیزینس کوچینگ

 

اگر مایلید در زمینه دوره بیزینس کوچینگ مشاوره تخصصی دریافت کنید کلمه دوره بیزینس کوچینگ را به 09170808088 ارسال کنید

 

کلاب هاوس مهدی حسینی

به Clubhouse مهدی حسینی بپیوندید

 

در این مقاله رهبری در سازمان های مجازی را توضیح دادیم .اگر مایلید از مشاوره مهدی حسینی استفاده کنید کلیک کنید.

اگر مایلید در زمینه فروش و بازاریابی ، مدیریت کسب و کار ، منابع انسانی ، برندینگ، مشاوره تخصصی دریافت کنید کلمه مشاوره را به شماره 09170808088 پیامک کنید.

 

برای دریافت جدیدترین مقالات و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

[mc4wp_form id=”6908″]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *