بازاریابی و فروش, دیجیتال مارکتینگ

10 ابزار برتر دیجیتال مارکتینگ|2019|

10 ابزار برتر دیجیتال مارکتینگ|2019|

10 ابزار برتر دیجیتال مارکتینگ|2019|

در دنیای امروزی، دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک میانبر شناخته شده است. این میانبر فقط با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای شما سود آور خوهد بود. در این مقاله قصد داریم شما را با 15 مورد از بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ آشنا کنیم. این ابزارها SEO سایت شما را بهبود می بخشند و مسیر تحلیلات شما را متحول می کنند.


10 ابزار برتر دیجیتال مارکتینگ|2019|

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ


1. Optin Monster


یک عضو موثر در ابزارهای دیجیتال مارکتینگ Optin Monster است. این ابزار یک لیست از مشترکین ایمیلی شما می سازد و به دست بلاگر های وردپرس و صاحبان وبسایت می رسد و این روند یک لیست مشترکین را برای شما می سازد. این ابزار دارای امکانات بالایی می باشد و می تواند مسیر دیجیتال مارکتینگ شما را هموارتر کند.

10 ابزار برتر دیجیتال مارکتینگ|2019|

ابزارهای بازاریابی دیجیتال


2. canva


یکی دیگر از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ Canva می باشد که به شما کمک می کند از فیلتر های شخصی ساز برای عکس های پروفایلتان استفاده نمایید. قوانین SEO در سال 2019 به ما یادآوری می کند که جنبه بصری کار خود را فراموش نکنید. منظور از جنبه بصری، تصاویر و عکس نوشته هایی است که میزان مخاطبین شما را افزایش می دهد. این ابزار علاوه بر شخصی سازی پروفایل، به شما اختیار دستکاری کردن منوها، تغییر اندازه عکس ها و.. را می دهد.  

10 ابزار برتر دیجیتال مارکتینگ|2019|

حوزه های دیجیتال مارکتینگ


3. AgoraPulse


رسانه های اجتماعی خودشان جزو اصلی ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ محسوب می شوند. ابزار AgoraPulses به شما این امکان را می دهد تا تمامی حساب های خود را در رسانه های اجتماعی مدیریت کنید. این ابزار به شما کمک می کند تا برنامه ریزی بهتری برای شبکه های اجتماعی خود داشته باشید. شبکه های اجتماعی در دیجیتال مارکتینگ بسیار ارزشمند هستند.

 


4. ThriveCart


ThriveCart یک پلت‌فرم کارت خرید مفید و جالب می باشد که می‌تواند با اینفیوژن سافت برای جمع‌آوری پرداخت‌ها در سایت‌ تانیک ترکیب جالب را پدید آورد. این ابزار یکی از بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که در اصل یک بیش فروش تک کلیکه است که دارای یک قیفساز هم می باشد.

 


5. Google Keyword Planner


کلمات کلیدی در بهینه سازی SEO سایت شما بسیار تاثیرگذار است. Google Keyword Planner یک ابزار جستجوی کلمات کلیدی است. به جرات می توان از این ابزار به عنوان یکی از کارآمد ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ یاد کرد. استراتژی کلمات کلیدی خود را با این ابزار به راحتی به روز کنید.

10 ابزار برتر دیجیتال مارکتینگ|2019|

حوزه های دیجیتال مارکتینگ


6. Traackr


ابزار Traacker به شما کمک می کند تا تاثیرگذار ها را بشناسید یا بسازید. این ابزار یک پلت فرم عالی برای بازاریابی تاثیر گذار است که به شما این قابلیت را می دهد تا تاثیرگذارانی را ساخته و از پروفایل های شبکه های مجازی، ارتباطات و خواسته های آن ها را ارزیابی کنید. این ابزار روابط شما را مدیریت می کند.

 


7. Feedly


یکی دیگر از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ Feedly می باشد که یک ابزار برای جمع آوری محتوا می باشد. این ابزار به شما این امکان را می دهد تا محتوا های بلاگ های دیگر را جمع آوری کنید. محتوا یک اصل ضروری در دیجیتال مارکتینگ می باشد و این ابزار یک ابزار عالی برای جمع آوری محتوا می باشد.

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ


8. Semrush


در گوگل آنالتیکز، گزارشات و نتایج مقداری گیج کننده است و بسیاری از افراد اطلاعات اصلی را از دست می دهند. یکی از محبوب ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ Semrush می باشد که یک تحلیل عالی از نتایج گوگل را به شما می دهد تا به راحتی بتوانید سایت و رقیبان خود را مورد ارزیابی قرار دهید. 

10 ابزار برتر دیجیتال مارکتینگ|2019|

آموزش دیجیتال مارکتینگ


9. Google Analytics


یکی از محبوب ترین و معروف ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در بین بلاگر ها، Google Analytics است. این ابزار گزارش های دقیق و مفیدی از اطلاعات کاربران و اصالت آن ها در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار به شما نشان می دهد که کدام راه های بازاریابی در سایت شما از دانلود فروش و.. موثر تر هستند.

 


10. Hotjar


این ابزار را جدی بگیرید، چون با آنالیز مخاطبان شما سر و کار دارد. ابزار Hotjar بر روی آنالیز رفتار و علایق کاربران شما تاثیر می گذارد. در پایین 5 مورد از کارایی های این ابزار محبوب را برای شما آماده کرده ایم:

1- تهیه نقشه های حرارتی از سایت شما؛

2- ظبط بازدید های سایت شما؛

3- تهیه نقشه های اسکرولی سایت شما؛

4- تهیه نقشه های کلیکی شایت شما؛

5- امکان دسترسی به نظرسنجی ها و بازخور کاربران سایت شما؛

 

کلام پایانی

تمامی مطالبی که در مقاله ی ( 10 ابزار برتر دیجیتال مارکتینگ|2019| ) خواندیم، پیرامون آشنایی با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بود. ابزار هایی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم می توانند مسیر و پلن دیجیتال مارکتینگ شما را هموار کنند. در صورت نیاز می توانید در بخش دیجیتال مارکتینگ ، مقالات بیشتری از دیجیتال مارکتینگ را که به سئو هم مربوط می شود مشاهده فرمایید.

برای خواندن مقاله 7 نکته طلایی در دیجیتال مارکتینگ کلیک کنید

برای خواندن مقاله 6 دلیل برای موفق نشدن فروشگاه اینترنتی! کلیک کنید

🔴 بی صبرانه منتظر نظر، انتقاد یا پیشنهاد شما در بخش دیدگاه هستیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *