دیجیتال مارکتینگ, مدیریت کسب و کار

11نکته برای نحوه فروش در اینستاگرام

11نکته برای نحوه فروش در اینستاگرام

نحوه فروش در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از بزرگترین پلتفرم های اجتماعی در جهان است که بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. و مخاطبان هدف شما فقط در حال مرور برنامه نیستند – آنها همچنین در حال خرید هستند. این بدان معناست که شما فرصتی عظیم دارید تا محصولات یا خدمات خود را در مقابل افرادی که به آنها نیاز دارند و می‌خواهند ارائه دهید – همه اینها با فرصت‌های خلاقانه‌ای که یک پلتفرم بصری مانند اینستاگرام فراهم می‌کند.

 به فکر ایجاد یک پیج موفق و پر فروش در اینستاگرام هستید و می خواهید از سیر تا پیاز اینستاگرام را یاد بگیرید و درآمد خود را چندین برابر کنید دوره نوابغ اینستاگرام فرجی مخصوص شما است.

 

دوره اینستاگرام

 

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند دیده شوید و در فروش موفق تر در اینستاگرام باشید.

 

1- مطمئن شوید که حساب شما یک حساب تجاری است

قبل از اینکه بتوانید انتظار کسب درآمد در اینستاگرام را داشته باشید، باید پایه هایی را در نظر بگیرید. ابتدا مطمئن شوید که حساب شما یک حساب تجاری است.

حساب های تجاری دارای ویژگی های خاصی هستند که بازاریابی را آسان تر می کند، مانند:

  • بینش در مورد مخاطبان شما
  • گزینه های بیشتری برای افزودن اطلاعات ارزشمند به نمایه خود برای کمک به افراد در یافتن/ارتباط با شما در خارج از برنامه.
  • توانایی تبلیغ پست ها برای دستیابی به افراد بیشتری.

 

حساب تجاری در اینستا گرام

 

2-  نام تجاری خود را دوباره بررسی کنید

در مرحله بعد، دوباره بررسی کنید که برند شما در کانال‌ها، از جمله اینستاگرام، سازگار باشد. این حضور شما را قابل تشخیص و به یاد ماندنی نگه می دارد. عکس نمایه شما، سبک پست‌های شما و حتی بیوگرافی شما باید با حضور برند فعلی شما مطابقت داشته باشد.

 

حساب اینستاگرام

 

3- ثابت بمانید و ارزش بدهید

پس از حضور در اینستاگرام چگونه در اینستاگرام بفروشید؟

  • درست مانند سایر محتوای خود، روی ثبات و ارائه ارزش تمرکز کنید – نه فقط فروش.
  • اگر تمام مطالبی که پست می‌کنید ویژگی‌های محصول با لینک‌هایی برای خرید باشد، برای مدت طولانی مخاطبی درگیر نخواهید داشت.
  • افرادی که شما را می شناسند، دوست دارند و به شما اعتماد دارند، به احتمال زیاد خرید می کنند.
  • محتوای ثابت و با کیفیت اینستاگرام برای معادله فروش حیاتی است.
  • پست کردن منظم – و نه فقط در حلقه‌ها یا داستان‌ها – به ایجاد این اعتماد در طول زمان با پایه‌ای از پست‌های با ارزش، ثابت و پست‌های چرخ فلک کمک می‌کند.

 

11نکته برای نحوه فروش در اینستاگرام

 

4- برای فروش بیشتر در اینستاگرام، پست های با کیفیت بالا ایجاد کنید

پست های باکیفیت به ایجاد حضور شما در اینستاگرام و جذب فالوورهای جدید کمک می کند که در نهایت می توانند مشتری شوند.

 

6- از “لینک در بیو” به صورت استراتژیک استفاده کنید

برای فروش بیشتر در اینستاگرام، به صفحه اصلی خود در بیو لینک ندهید. در عوض، به یک صفحه فرود هدفمند پیوند دهید، جایی که مشتریانی که از پلتفرم می‌آیند می‌توانند خرید کنند. می‌توانید پیوند را تغییر دهید تا به صفحات فرود مختلف مرتبط با محصولات خاص اشاره کند، سپس CTAها را به «پیوند در بیو» خود در پست‌های ثابت دارای آن محصولات اضافه کنید. از آنجایی که نمی توانید مستقیماً در پست های ایستا پیوند برقرار کنید، این یک راه عالی برای دور زدن آن است.

 

11نکته برای نحوه فروش در اینستاگرام

 

7- پیوند به محصولات/خدمات در استوری

قرار گرفتن در استوری و اشتراک گذاری در مورد یک محصول یا خدمات یکی دیگر از راه های عالی برای فروش در اینستاگرام است – به خصوص که می توانید مستقیماً با یک برچسب به محصول پیوند دهید.

نیازی نیست که شیک باشد – مستقیماً در مورد محصول با دوربین صحبت کنید و آن را به نمایش بگذارید، داستانی در مورد مشتری بگویید که با یک سرویس موفق بوده است و غیره. می‌توانید یک برچسب پیوندی که مستقیماً به صفحه محصول اشاره می‌کند، درست در استوری اضافه کنید.

 

 

8- داستان حاوی محصولات را در موارد برجسته ذخیره کنید

آیا برخی از داستان های شما در مورد محصولات واقعاً خوب کار کرده اند؟  آنها را در قسمت برجسته داستان خود ذخیره کنید!

مطمئن شوید که یک Highlight خاص فقط برای داستان های حاوی محصولات ایجاد می کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی آنها را پیدا کنند. همچنین می توانید هایلایت های مختلفی را برای انواع مختلف محصول و غیره ایجاد کنید.

 

9- پست های حاوی محصولات/خدمات را تبلیغ کنید

تبلیغ (یا “تقویت”) یک پست محصول یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک تبلیغ در اینستاگرام است. این باعث می شود پست شما بیشتر دیده شود و کشش بیشتری داشته باشد و در نتیجه چشمان بیشتری به محصول یا خدمات شما خواهد رسید. به طور خاص، پست هایی را تبلیغ کنید که در حال حاضر از نظر تعامل عملکرد نسبتاً خوبی دارند. این پست‌ها شانس بیشتری برای اجرا در مقابل چشمان جدید دارند زیرا می‌دانید که برای مخاطبان فعلی شما جذاب هستند.

 

 

10- از هشتگ ها هوشمندانه استفاده کنید

استفاده از هشتگ ها با بسیاری از نکات فروش در این راهنما می تواند به محصولات/خدمات شما رونق بیشتری بدهد.

هشتگ‌های مناسب می‌توانند تفاوت بزرگی در نحوه یافتن آسان مشتریان جدید شما، کسب‌وکار و محصولاتتان ایجاد کنند.

مدتی را صرف تحقیق در مورد این موارد کنید و پست‌ها، داستان‌ها و حلقه‌ها را بر اساس آن برچسب‌گذاری کنید. هشتگ های مارک دار را نیز فراموش نکنید.

اینها برچسب هایی هستند که شما فقط برای برند و محصولات خود ایجاد می کنید و می توانند به مشتریانی که قبلاً ازشما خرید کردند کمک کنند تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

 

هشتگ های هوشمند

 

11- فروش با خرید اینستاگرام

در نهایت، فراموش نکنید که اینستاگرام قابلیتی را ارائه کرده است که به شما امکان می دهد مستقیماً در داخل برنامه بفروشید. پس از ثبت نام و اتصال فروشگاه آنلاین خود، می توانید یک “فروشگاه” در برنامه ایجاد کنید و مستقیماً به محصولات موجود در فروشگاه خود در پست ها، حلقه ها و داستان ها پیوند دهید.

 

شروع به فروش در اینستاگرام کنید

شروع فروش در اینستاگرام بسیار آسان است، خواه یک برند معتبر با یک وب سایت داشته باشید یا فقط وارد فروش آنلاین شوید. فراموش نکنید یک استراتژی محتوای خوب به فروش بهتر شما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *