بازاریابی و فروش

5 حرکت طلایی در فروش آنلاین

اگر شما هم تصمیم گرفته اید که فروش خود را به سمت فروش آنلاین ببرید، باید آگاهانه و با استفاده از تمام ابزار های اینترنتی کار خود را آغاز و پیش ببرید. فروش آنلاین می تواند مسیر و میزان فروش شما را دگرگون کند، البته در صورتی که این کار را اصولی انجام دهید و موارد زیر را در اصول کار خود قرار دهید.


راههای جذب مشتری در مغازه

5 حرکت طلایی در فروش آنلاین


از هر چیزی استفاده کنید!


در دیجیتال مارکتینگ ، شما ابزارهای زیادی در اختیار دارید که به راحتی می تواند باعث افزایش فروش آنلاین شما شود. شما باید از تمام ابزارهای تبلیغاتی مانند شبکه های اجتماعی و سئو سایت استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید. در این راه نباید تبلیغات چاپی را فراموش کنید و باید این تبلیغات را همگام با دیجیتال مارکتینگ خود پیش ببرید.

پس از امتحان کردن تبلیغات در شبکه های اجتماعی، باید تمامی تبلیغات را ارزیابی کنید تا بهترین مکان و زمان برای تبلیغات را بیابید. این ارزیابی ها تاثیر بسزایی در افزایش فروش آنلاین شما خواهد داشت.

تکنیک های فروشندگی


خودتان را ثابت کنید!


اگر شما شخصی هستید که مسئولیتی در سایت بر عهده دارید، بنابراین باید به تمام وظایف خود آگاه باشید. شما باید مشتری را قانع کنید که قصد فریبکاری ندارید و دقیقا مشخص کنید که از چه طریقی می خواهید فروش آنلاین خود را با انجام برسانید. تمام تمرکز خود را فقط روی وظیفه خود در سایت بگذارید و مسئولیت خود را افزایش ندهید.

 


خود را دست کم نگیرید!


شما زمانی که در موقعیت درست قرار بگیرید، به یک فرد خلاق و ایده پرداز تبدیل می شوید. شما باید در تمامی مراحل خلاقیت به خرج دهید و اجازه ندهید که روال کاری شما، برای مخاطب کسل کننده شود. شما باید سلیقه مخاطبین خود را کاملا بدانید تا با گذشت زمان و تغییر سلیقه ها، دچار کاهش فروش آنلاین نشوید. تحقیق کنید و تمام کمپین های تبلیغاتی موفق را ببینید تا باور کنید که با کمی خلاقیت می توانید فروش خود را چند برابر کنید.

چگونه مشتریان را وادار به خرید کنید


رقبای موفق را بشناسید!


اگر رقبای موفقی دارید، حتما روش کار آن ها را زیر زره بین قرار ذهید و از تمام موفقیت ها و شکست های این افراد درس عبرت بگیرید. رقبایی که قبل از شما در این کار بوده اند، مطمئنا استراتژی ها و کمپین هایی را طراحی کرده اند و به نتایج خوب یا بدی دست یافته اند. اگر شما تمامی حرکات گذشته تا کنون رقبا را زیر نظر بگیرید، افزایش فروش آنلاین را شاهد خواهید بود.  

 


شبکه های اجتماعی،برگ برنده شما


همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، شما باید از تمام شبکه های اجتماعی استفاده کنید تا پس از مدتی ارزیابی کنید و بازار هدف خود را به راحتی بیابید. در شبکه های اجتماعی باید در حالی که دقیق هستید، با افراد و مخاطبین ارتباط خوبی برقرار کنید تا افزایش فروش آنلاین خود را شاهد باشید. شبکه های اجتماعی متفاوت هستند و قوانین خاصی دارند. در کل سعی کنید عکس های با کیفیت بگذارید، متن های خوبی بنویسید و تیتر های جذاب بنویسید. در کل شما اگر یک تولید محتوای اصولی داشته باشید، می توانید به افزایش فروش آنلاین دست یابید.

شگردهای فروش بیشتر

 

کلام پایانی

تمامی مطالبی که در مقاله ی ( 5 حرکت طلایی در فروش آنلاین ) خواندیم، پیرامون ترفند هایی بود که باعث افزایش فروش اینترنتی شما می شوند. همچنین شما می توانید در قسمت مقاله های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ ، مقاله های بیشتری، با موضوعات مختلف را مطالعه فرمایید.

جهت خواندن مقاله 12 راهکار افزایش فروش در بازار خراب کلیک کنید

🔴 بی صبرانه منتظر نظر، انتقاد یا پیشنهاد شما در بخش دیدگاه هستیم.

 

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “5 حرکت طلایی در فروش آنلاین

 1. Hajhosseini گفت:

  سلام ، تقاضا محدود است مثلا در حدود 10% عرضه
  بالاخره 10% عرضه کننده ها با بکار گیری تمام وکمال بهترین راهکارهای فروش موفق میشوند تقاضا را جذب نمایند .
  تکلیف 90 % بقیه عرضه کننده ها چیست ؟! آیا برای آنها راهکاری دارید ؟!

  1. درود بر شما، امیدواریم بتونیم همیشه شما را در کنار خود داشته باشیم
   دوستان زیادی مانند شما این سئوال را داشته اند. چرا شما جز دسته 10 درصدی ها نباشید.
   در این به قول معروف، بازار خراب، به شما پیشنهاد می شود دوره نوابغ فروش ما را از دست ندهید
   چشم انداز مسیر کمال این است که: هیچ کسب و کاری از عدم بهره وری دچار مرگ نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *