دیجیتال مارکتینگ

6+1 اصل طلایی در تبلیغات اینستاگرام

می توان گفت از وقتی که مردم با سایت ها و وبلاگ ها آشنا شدند، تبلیغات و بازاریابی از جانب افراد تاثیر گذار نیز، در راه پیشرفت قرار گرفت. بهترین مثال برای دوران کنونی، اینستاگرام است که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم. 

چگونه فالوور زیاد کنیم رایگان


[livicon_evo name=”check-alt.svg” style=”original” size=”30px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]روی اینستاگرام حساب کنیم؟!


به راحتی می توان گفت که اینستاگرام برای تمامی شرکت ها، کالا ها و خدمات جوابگو است. موضوع کار فرقی نمی کند، مهم این است که تا به امروز، اینستاگرام آینده بسیاری از افراد، برند ها و شرکت ها رابه بهترین شکل دگرگون کرده است. اکنون به نظر شما:

  1. چگونه می توانید افراد تاثیر گذار در اینستاگرام بیابید؟ 
  2. زمانی که آن ها را پیدا کردید، چگونه از آن ها بخواهید که برایتان تبلیغات کنند؟

معمولا شرکت ها و افراد معتبر، اینگونه خدمات را به شرکت های تبلیغاتی واگذار می کنند، اما اگر شما می خواهید هزینه اضافه پرداخت نکنید، مطمعنا به این هفت نکته احتیاج پیدا خواهید کرد.


[livicon_evo name=”check-alt.svg” style=”original” size=”30px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]1. تبلیغ شما، تا چه زمان روی پیج است؟


اینستاگرام دارای یک مغز بسیار هوشمند می باشد. اینستاگرام بر خلاف وبلاگ ها، دارای شرایط و مقررات خاصی در مورد تبلیغات است. بنابراین تبلیغ شما برای مدت زمان مشخصی روی پیج باقی می ماند. در هر صورت این موضوع مهم است که تبلیغ شما چه زمانی و چند ساعت در پیج  قرار می گیرد. از پیج مورد نظرتان بخواهید که تبلیغ شما را زمانی که افراد بیشتری در پیج هستد، در صفحه قرار بدهد. برای مثال نیمه شب یا ساعات کاری را برای تبلیغات انتخاب نکنید.

اول از هر چیز توجه داشته باشید که فالوور های پیجی که به آن تبلیغ می دهید، همه ایرانی باشند و فالوور فیک (غیر واقعی) نداشته باشد. در ضمن می توانید برای بازخورد بیشتر، از ادمین بخواهید که تبلیغ شما را پاک کند و با فاصله کمی باز انتشار دهد. برای مثال شما می خواهید برای 2ساعت آگهیشما در پیج قرار بگیرد، اما به ادمین بگویید که هذ نیم ساعت پست را پاک کند و مجددا در پیج قرار دهد.


[livicon_evo name=”check-alt.svg” style=”original” size=”30px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]2. تلگرام را داشته باشید!


تلگرام یک برنامه پیام رسان همگانی است که معمولا بیشتر ادمین های اینستاگرام از این پلتفورم برای ارتباط بیشتر با مشتریان خود، استفاده می کنند. شما فقط کافیست به نام کاربری ادمین (معمولا در بالای پیج ها قرار می دهند) در تلگرام پیام بدهید و درخواست تبلیغ بدهید.

نصب تلگرام طلایی


[livicon_evo name=”check-alt.svg” style=”original” size=”30px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]3. به تبلیغات طولانی مدت نیاز دارید!


زمانی که شما قصد دارید به پیج ها سفارش تبلیغات بدهید، اولین کار این است که هزینه و میزان ساعتی که پست شما در پیج قرار می گیرد را بپرسید و بنویسید. در مرحله بعد باید بازخورد افراد را نسبت به پست های تبلیغاتی در پیج مذکور، بررسی کنید. این تست ها را برای چندین پیج به کار بگیرید و در انتها بهترین بازخورد را بیابید. در این مرحله باید از ادمین شرایط تبلیغات طولانی مدت (هفتگی و ماهانه) را بپرسید و بهترین تعرفه را نسبت به بودجه خود انتخاب کنید.


[livicon_evo name=”check-alt.svg” style=”original” size=”30px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]4. قرار دادن لینک در bio پیج


در اصطلاح به قسمت بالای پیج که مشخصات پیج در آن قسمت ذکر می شود، بیو می گویند. معمولا پیج ها اجازه نمی دهند شما لینکی در bio پیج آن ها قرار بدهید، اما برخی با گرفتنهزینه بیشتر این کار را می کنند. در هر صورت اگر به پیجی تبلیغ می دهید و لینک سایت برای شما مهم است، حتما این موضوع را با ادمین در میان بگذارید. 


[livicon_evo name=”check-alt.svg” style=”original” size=”30px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]5. ارزیابی قیمت ها


اول هر چیز توجه داشته باشید که در ازای چه خدماتی، هزینه می کنید. قیمت تبلیغات در اینستاگرام بسیار متفاوت است. به شکلی که تعرفه مشخصی ندارد و با یکدیگر متفاوت هستند. جهت انتخاب پیج پر بازدید، قبل از انتخاب پیج حتما ارزیابی هایی را که ذکر کردیم انجام بدهید.

راز افزایش فالوور


[livicon_evo name=”check-alt.svg” style=”original” size=”30px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]6. آگهی دهندگان را بشناسید


معمولا پیج ها با افراد و شغل های مختلفی در ارتباط هستند. حتما از ادمین در مورد دیگز تبلیغ دهندگان بپرسید. ممکن است رقیب شما هم با پیج مذکور در ارتباط باشد و باعث شود آگهی ها با هم تداخل داشته باشند و این به نفع شما نیست.


[livicon_evo name=”check-alt.svg” style=”original” size=”30px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]7. انواع پیج ها را بشناسید!


فضای اینستاگرام بسیار وسیع است و حساب های مختلفی در کنار هم وجود دارد. در صورتی که خودتان می خواهید تبلیغات را به عهده بگیرید، موارد زیر را رعایت کنید: 

🔴 صفحه های فروشگاهی: میزان قیمت تبلیغات  در این دسته از پیج ها، در حد وسط قرار دارد. تعداد دنبال کنندگان (فالوئر) نیز بسیار تاثیر گذار است. البته توجه داشته باشید که افراد بسیاری به این دسته از پیج ها سفارش تبلیغ می دهند.

 

🔴 صفحه هایی با موضوع خاص: میزان قیمت تبلیغات در این دسته از پیج ها، به مراتب ارزان تر است. این پیج ها فقط نسبت به موضوع خاصی روزانه پست می گذارند. توجه داشته باشید که مخاطبانتان بیشتر در کدام پیج ها هستند.

 

🔴 صفحه های افراد معروف: معمولا بیشترین میزان قیمت تبلیغات را این دسته از افراد دریافت می کنند. با انجام نظر سنجی به این نتیجه می رسید که بازخورد این پیج ها به مراتب بالاتر است. اما توجه داشته باشید که این افراد هر کالا یا خدماتی را تبلیغ نمی کنند.

 

کلام پایانی

تمامی مطالبی که در مقاله ی ( 6+1 اصل طلایی در تبلیغات اینستاگرام ) با یکدیگر مرور کردیم، بخشی اصلی از علم تبلیغات در اینستاگرام بود. با به کارگیری این اصول مسیر را برای خود هموار کنید.

جهت خواندن مقاله با این 14 ترفند فالوور و لایک خود را بالا ببرید کلیک کنید

  • بی صبرانه منتظر نظر، انتقاد یا  پیشنهاد شما را در بخش دیدگاه هستیم.

 

.

نوشته های مشابه