بازاریابی و فروش

8 دلیل برای عدم خرید افراد از شما

8 دلیل برای عدم خرید افراد از شما

10 دلیل برای عدم خرید افراد از شما

در این مقاله از مقاله های نتورک مارکتینگ سعی بر این داریم تا شما را با 10 دلیلی آشنا کنیم که باعث می شود مردم از سایت شما خرید نکنند. تا به حال بار ها با خود فکر کرده اید که چرا افراد از سایت شما خرید نمی کنند. این مقاله می تواند یک روشنایی را در تاریکی ذهن شما روشن کند.


اطلاعات در مئرد نتورک مارکتینگ

8 دلیل برای عدم خرید افراد از شما


1. یک بستر امن برای خریداران آماده کنید


شما باید به هر طریقی که می توانید، حس اطمینان را به کاربران سایت خود منتقل نمایید تا با خیال راحت خرید نمایند. برای مثال به کاربران بگویید که کلیه عملیات سفارش خرید، از طریق سرورهای امن انحام می شود. همچنین آن ها را باید قانع کنید تا با خیال راحت ایمیل و اطلاعات شخصی خود را در اختیار شما قرار دهند.

 


2. یک سیستم برای ترقیب کاربران به بازدید مجدد 


در اصل افراد زمانی از یک سایت خرید می کنند که حداقل بارها به آن سایت مراجعه کرده باشند. هرگز کسی در همان بار اول که به سایت شما وارد می شود خرید نمی کند. زمانی احتمال خرید بالا می رود که شخص مورد نظر بارها به سایت شما رجوع کند. یکی از راه ها برای برگرداندن افراد به سایت، امکان ثبت نام رایگان در بخش خبرنامه است.

 


3. تبلیغات جذاب و تاثیر گذار نیاز دارید


شما علاوه بر ضمانت محصول، به تبلیغاتی جذاب نیاز دارید که تمام خصوصیات اصلی محصول یا خدمات شما را توضیح دهد و از پرداختن به جزئیات بپرهیزید. در صورتی که شما بتوانید رضایتنامه هایی را از مشتریان خود دریافت کنید، می تواند تاثیر بالایی در قسمت فروش شما داشته باشد.

پلن دیجیتال مارکتینگ

8 دلیل برای عدم خرید افراد از شما


4. دریافت سفارش از راه های مختلف


مشتریان شما ممکن است هر کدام از شیوه خاصی برای پرداخت استفاده کنند. شما به هیچ وجه نباید بگذارید مشتریان دست خالی از سایت شما خارج شوند. تمامی راه های پرداخت مثل فکس، آدرس پستی، کارت های پرداخت و… را بر سر راه مشتریان خود قرار دهید تا مشتریان خود را از دست ندهید.

 


5. در مورد تجارت خود توضیح دهید!


شما باید یک بستری را آماده کنید تا مشتریان شما با خیال راحت و با اطلاعات کافی از شما خرید کنند. مشتریان شما تا زمانی که در مورد کسب و کار شما چیزی ندانند، از شما خریدی نمی کنند. صفحه ای به نام درباره ما در سایت خود ایجاد کنید و سوابق و اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را در آن جا بنویسید.

 


6. کاربران باید تبلیغات را اول ببینند


در صورتی که شما در سایت خود محصولات رایگان یا عضویت رایگان قرار داده اید، باید با ترفندی ساده کاری کنید که مخاطبان اول تبلیغات شما را ببینند و بعد سراغ چیز های رایگان بروند. محصولات یا تبلیغات خود را بالای قسمت های رایگان قرار دهید. 

متن در مورد بازاریابی شبکه ای

8 دلیل برای عدم خرید افراد از شما


7. ظاهر و ساختار سایت شما 


در مرحله اول شما به یک نام دامنه اختصاصی که مربوط به کسب کارتان باشد، نیاز دارید. یک موضوع مهم در ظاهر سایت، ساختار طراحی صفحه سایت شما است. این ساختار باید به شکلی باشد که مخاطب به شکلی ساده و به صورت پیمایشی، بتواند تمام سایت را ببینند. همچنین توجه داشته باشید که ظاهر گرافیکی سایت با نوع خدمات شما همخوانی داشته باشد.

 


8. یک سیستم برای اصلاح سایت


شما به یک سیستم نظارت نیاز دارید تا همواره تبلیغات خود را تغییر دهید. تبلیغات اگر همواره در حال تغییر نباشد، تاثیر زیادی بر روی مخاطبان شما نمی گذارد. نظارت و اصلاح تبلیغات را فراموش نکنید.

 

کلام پایانی

تمامی مطالبی که در مقاله ی ( 8 دلیل برای عدم خرید افراد از شما ) خواندیم، بخشی از نکاتی بود که بر میزان فروش سایت شما تاثیر مستقیم دارند. در صورت نیاز می توانید در بخش دیجیتال مارکتینگ ، مقالات بیشتری از دیجیتال مارکتینگ را مشاهده فرمایید.

جهت خواندن مقاله 15 ویژگی افراد موفق در تجارت آنلاین! کلیک کنید

🔴 بی صبرانه منتظر نظر، انتقاد یا پیشنهاد شما در بخش دیدگاه هستیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *