قوانین و مقررات سایت مسیر کمال

قوانین و مقررات سایت مسیر کمال

 

تمامی افرادی که قصد خرید یا عویت در سایت مسیر کمال را دارند، باید تمامی نکات زیر را مطالعه کنند و در ادامه اقدام به عضویت و یا خرید کنند.

 

عضویت و یا خرید از سایت مسیر کمال، به این معناست که شما قوانین سایت را مطالعه کرده و از قوانین عضویت یا خرید مطلع هستید.

 


نکته اول :


کاربران جهت عضویت در سایت مسیر کمال باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این قسمت نام، نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی را وارد کرده تا لینک تایید عضویت به ایمیل آن ها ارسال شود.

 

تبصره اول:

کاربران باید نام کاربری و رمز عبور خود را حفظ کنند. در صورت فراموش کردن رمز عبور، باید مجددا ثبت نام و رمز عبور جدید دریافت کنید.

 

تبصره دوم:

کاربران باید پست الکترونیکی و تمامی اطلاعات درخواستی را به درستی وارد کنید. در صورت هرگونه اشتباه در ارسال اطلاعات و پست الکترونیک، مسئولیت به عهده کاربران می باشد.

 

تبصره سوم:

عضویت در سایت مسیر کمال کاملا رایگان است.

 


نکته دوم :


روال خرید ار سایت مسیر کمال، توسط کاربران محترم به این شرح می باشد:

 

مرحله اول: بازدید از کالا یا خدمات ارائه شده در سایت مسیر کمال؛

 

مرحله دوم: پرداخت مبلغ تعیین شده به صورت آنلاین (در صورت داشتن کُپن، تخفیف نیز اعمال می شود)؛

 

مرحله سوم: رسید کالا یا خدمات خریداری شده به ایمیل و یا به صورت پیامک به آدرس ایمیل یا شماره همراه کاربر ارسال می شود؛

 

مرحله چهارم: تمامی ارسال ها توسط پیک یا پست انجام می شود؛

 

تبصره: در صورتی که کاربر با هویت جعلی (نام و نام خانوادگی و..) از سایت مسیر کمال خرید کند، مدیران سایت می توانند سفارش را باطل کنند؛

 

تبصره دوم: اگر به هر صورتی متقاضی محترم از خرید خود انصراف دهد، وجه  پرداختی عودت داده می شود. 


نکته سوم :


حق امتیاز تمامی مطالب، کالا ها و خدمات ارائه شده در سایت مسیر کمال، متعلق به شرکت مسیر کمال می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب یا محصولات غیر قانونی است و پیگرد قانونی به همراه دارد.


نکته چهارم :


شرکت آموزشی مسیر کمال تمامی اطلاعات زیر را در راستای آگاهی کاربران در اختیارشان قرار می دهد:

  1. تعیین تمامی هزینه هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
  2. اعلام مدت زمان اعتبار پیشنهاد های ارائه شده به کاربران.
  3. تمامی مشخصات فنی و ویژگی های محصولات و خدمات ارائه شده در سایت مسیر کمال.

 


نکته پنجم :


در صورت اختلال در سرویس اینترنت یا هر اتفاقی که باعث شود ایمیل حاوی کُد خرید به دست کابران نرسد، تمامی مسئولیت بر عهده سایت مسیر کمال می باشد و ایمیل مجددا برای کابر ارسال می شود.

 


نکته ششم :


کاربران نباید در قسمت های دیدگاه، تالار گفتگو و یا هر قسمت از سایت کامنتی بگذارند که باعث رنجش کاربران شود. همچنین هرگونه بحث سیاسی و یا مکالماتی که عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد ممنوع می باشد و در صورت مشاهده، مدیریت سایت مسیر کمال این اختیار را دارد تا موضوع را به مراجع انتظامی و قضایی ارجاع دهد. در صورتی که  کاربری این نکته را رعایت نکند، مدیریت سایت فرد مذکور را از سایت اخراج کرده و و در صورت خرید از سایت، خرید آن فرد منقضی می شود.