بازاریابی و فروش, مدیریت کسب و کار

نجات کسب و کار (رستوران داری)

نجات کسب و کار (رستوران داری)

نجات کسب و کار (رستوران داری) در هر نوع کسب و کاری که فعالیت می کنید ممکن است با مشکلاتی از قبیل بهم ریختگی سازمانی، برخورد منفی پرسنل و یا عدم بهره وری پرسنل مواجه شده باشید از نظر مهدی حسینی این مشکلات بسته به شرایط و موقعیت های متفاوت دلایل متفاوتی ممکن است داشته باشند برای مثال در صورتی که سیستم سازی به شکل صحیح در سازمان ها انجام نشود پرسنل از چگونگی انجام وظایف شان بی اطلاع می مانند و گاها همین باعث عملکرد ضعیف آنها خواهد شد.

راه حل نجات کسب و کار در چنین مواقعی چیست؟

اگر بخواهیم ریشه ای تر بررسی کنیم علاوه بر سیستم سازی کسب و کارها نوع روش مدیریتی از قبیل استراتژی ها ، نوع آموزش به پرسنل، نوع برخورد با پرسنل همه و همه در عملکرد سازمان موثر هستند و در صورتی که بخشی از این موارد نادیده گرفته شود کل بیزینس دچار مشکل خواهد شد.

این قبیل مشکلات ، مشکلات رایجی در سازمان ها هستند که اگر آگاهی کافی را داشته باشیم می توانیم بیزینس خود را نجات دهیم در غیر این صورت علی الرغم همه تلاش ها دچار ضرر و شکست خواهیم شد.

پیشنهاد می کنیم این ویدئو را ببنید مخصوصا اگر در زمینه رستوران داری فعالیت می کنید، در این ویدئو در رابطه با مشکلات اداره کردن یک رستوران و ایرادات مدیریتی ، مدیر رستوران صحبت میکند، با ما همراه باشید.

[divider]

[divider]

همچنین اگر احساس می کنید در سازمانتان آشفتگی وجود دارد و می خواهید بهترین روش های سیستم سازی را پیاده کنید می توانید با شماره 09170808088 تماس بگیرید.

اگر مایلید درباره دوره سیستم سازی ، بیزینس کوچینگ بیشتر بدانید کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مهدی حسینی مدرس و مشاور کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *