بیزینس کوچینگ

بیزینس کوچینگ در شیراز

بیزینس کوچینگ سید مهدی حسینی در شیراز

نمایندگان فروش شما کار اولیه خود را به پایان رسانده اند و شاید آموزش سالیانه برای آموزش اصول اولیه دریافت کنند. حتی در این صورت، بیزینس کوچینگ در شیراز و به صورت مستمر می تواند به تیم شما کمک کند تا معاملات را ببندد و درآمد را افزایش دهد.

جلسات بیزینس کوچینگ در شیراز می تواند به نمایندگان شما کمک کند تا معاملات بزرگتری را تضمین کنند و با موانع رایج خرید مقابله کنند.

به عبارت دیگر، هیچ سرمایه گذاری در بهره وری دیگر به اندازه بیزینس کوچینگ تاثیرگذار نیست. در اینجا راهنمای نهایی بیزینس کوچینگ در شیراز برای شروع شما آمده است.

بیزینس کوچینگ در شیراز چه معنی دارد؟

مدیران فروش روی کوچینگ فروش در شیراز سرمایه گذاری می کنند تا عملکرد نمایندگان فروش را به حداکثر برسانند و نمایندگان را برای تأثیر مثبت بر سازمان فروش توانمند کنند.

 فرآیند بیزینس کوچینگ با سید مهدی حسینی طوری طراحی شده است که هر نماینده پشتیبانی و مجهز شود تا به طور موثر به سهمیه شخصی خود و همچنین سهمیه و اهداف تیم برسد.

کوچینگ فروش  ، بسیار موثر، تکراری، فردی و فراگیر است.

 کوچینگ در مسیر کمال به کارکنان این امکان را می دهد که احساس کنند می توانند رشد کنند، به موفقیت تیم کمک کنند و برای عملکرد خود مسئولیت پذیر باشند.

 

در مسیر کمال چه خدماتی ارایه میدهند؟

یک مربی فروش همچون سید مهدی حسینی عملکرد تک تک نمایندگان را نظارت می کند تا زمینه های بهبود را شناسایی کند و رفتارهایی را که منجر به موفقیت می شود، تقویت کند.

ایشان همچنین ابتکارات کوچینگ در شیراز را توسعه می دهد که با ارائه ابزارها و مهارت هایی که برای موفقیت نیاز دارند، اعتماد به نفس را در نمایندگان ایجاد می کند.

برخلاف نقش مدیر فروش، یک مربی فروش بر توسعه فردی یک نماینده فروش تمرکز می کند.

 کوچینگ هفتگی یک نماینده فروش ممکن است به جای صرف زمان بر روی اعداد و ارقام، بر بهبود مهارت ها و تکنیک ها تمرکز کند.

تبدیل شدن به یک مربی فروش موثر از تجربه ناشی می شود، اما  بیزینس کوچینگ های  مختلفی در شیراز وجود دارد که می تواند به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه تیم های موفقی بسازید که به طور مداوم از سهمیه ها فراتر می روند.

یک بیزینس کوچینگ همچون سید مهدی حسینی عملکرد تک تک نمایندگان را نظارت می کند

چه چیزی در زیر چتر بیزینس کوچینگ سید مهدی حسینی قرار نمی گیرد؟

 • به فروشندگان میگوید دقیقاً چه کاری انجام دهند (به جای اینکه هدف نهایی را به آنها بدهد به آنها اجازه میدهد جزئیات را بفهمند).
 • توصیه های یکسان به تک تک افراد.
 • نادیده گرفتن محرک های فردی، نقاط قوت و ضعف.

نمونه هایی از بیزینس کوچینگ سید مهدی حسینی

برای اینکه درک بهتری از ظاهر بیزینس کوچینگ در مسیر کمال داشته باشید، در اینجا چند مثال آورده شده است:

 • بررسی تماس با یک نماینده فروش و بحث در مورد اینکه چه چیزی خوب بوده و کجا می تواند بهبود یابد.
 • ارائه آموزش و نکات فروش داخلی.
 • بررسی تکنیک ها و ابزارهای فروش از راه دور.
 • برای بررسی اهداف و زمینه‌های فرآیند فروش که کمتر به آن اطمینان دارند، چک‌این‌های هفتگی را برنامه‌ریزی کنید.
 • تحت الشعاع قرار دادن جلسه یا تماس تلفنی یک نماینده با یک مشتری احتمالی.
 • بررسی مکالمات ایمیل نماینده با مشتریان احتمالی در نقاط مختلف سفر خریدار.

دوره های بیزینس کوچینگ در شیراز

مزایای بیزینس کوچینگ با سید مهدی حسینی

کوچینگ فروش فراتر از تاثیر مثبت آن بر سود شماست. مزایای رایجی را که به دنبال برنامه های بیزینس کوچینگ  در مسیر کمال دنبال می شود، ببینید.

 1. بیزینس کوچینگ نرخ حفظ کارکنان را بهبود می بخشد.

گردش مالی نماینده یک مشکل بدنام در فروش است. نادیده گرفتن کوچینگ می تواند مشکل را تشدید کند. بر اساس تحقیقات 58 درصد از کارگران اگر فرصت های توسعه حرفه ای را دریافت نکنند، احتمالاً شرکت خود را ترک خواهند کرد.

در حالی که فرسودگی شغلی یا حقوق بیشتر در جاهای دیگر همیشه یک وسوسه خواهد بود، فرصت‌های توسعه حرفه‌ای باعث می‌شود بسیاری از افراد دیگر بمانند.

 1. بیزینس کوچینگ به شما امکان می دهد بهترین شیوه ها را به اشتراک بگذارید.

وقتی متوجه شدید که یک نماینده از یک استراتژی برای موفقیت بزرگ استفاده می کند، می توانید بلافاصله به بقیه اعضای تیم خود نیز یاد دهید که همین کار را انجام دهند. به بیزینس کوچینگ به عنوان جزر و مد فزاینده ای فکر کنید که همه قایق ها را بالا می برد.

 1. کوچینگ فروش سرمایه گذاری شما را در آموزش فروش به حداکثر می رساند.

شرکت ها، میلیاردها تومان در سال برای آموزش فروش هزینه می کنند. با این حال، تحقیقات نشان داد که نمایندگان فروش70٪  از اطلاعات را در عرض یک هفته پس از آموزش فراموش می کنند. تا 87 درصد از اطلاعات در عرض یک ماه فراموش می شود.

آموزش فروش موثر بر تقویت مداوم و طولانی مدت متکی است که مدیر فروش می تواند از طریق بیزینس کوچینگ به آن دست یابد.

تکنیک های بیزینس کوچینگ

این تکنیک‌های کوچینگ در شیراز که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند، برای همه انواع تیم‌های فروش قابل اجرا هستند.

از ترکیب برخی (یا همه) آنها در تیم خود نترسید.

 1. از داده های فروش استفاده کنید.

فهمیدن اینکه کجا بیزینس کوچینگ خود را متمرکز کنید می تواند بسیار دشوار باشد. اینجاست که داده ها وارد عمل می شوند.

 به‌جای استفاده از روحیه‌تان برای راهنمایی‌تان، از  CRM یا نرم‌افزار فروش خود برای شناسایی جایی که تیم شما می‌تواند پیشرفت کند، استفاده کنید. برای استفاده موثر از داده ها، معیارهای تبدیل ماهانه را پیگیری کنید.

این به شما کمک می کند تا عملکرد تک تک نمایندگان فروش، میانگین عملکرد تیم و زمینه های بهبود را شناسایی کنید.

 

 1. سبک های بیزینس کوچینگ خود را با هم مخلوط کنید.

فروش به مهارت ها و تکنیک های مختلفی نیاز دارد، بنابراین مطمئن شوید که کوچینگ شما چندین سبک را در خود جای داده است.

سید مهدی حسینی در موسسه ی مسیر کمال توصیه می‌کند بین:

 • کوچینگ استراتژیک یا راهنمایی با تصویر بزرگ. این شامل موضوعاتی مانند فروش به یک بازار خاص، پیمایش فرآیند خرید پیچیده، کار با قهرمانان مشتری و غیره است.
 • کوچینگ تاکتیکی، یا پیشنهادهای جدی برای شروع یک رابطه، واجد شرایط بودن و غیره.
 • کوچینگ مهارت‌های خاص یا کمک به فروشندگان برای بهبود ارتباطات، استراتژی‌های پرسش، توانایی‌ های ایجاد ارتباط، فروش از راه دور و غیره.
 1. خرید کنید.

بیشتر فروشندگان نسبتاً مستقل هستند – به همین دلیل است که آنها کار فروش را انتخاب کرده اند – و به خوبی به سفارش گرفتن پاسخ نمی دهند.

اگر آنها را در روند بهبود مشارکت دهید، موفقیت بسیار بیشتری خواهید داشت.

 این بدان معناست که از آنها بپرسید که چگونه عملکرد خود را انجام داده اند، چه کاری می توانند انجام دهند تا بهتر شوند، و کدام معیارها می توانند به آنها در اندازه گیری پیشرفت خود کمک کنند.

 

 1. از بهترین نمایندگان فروش خود استفاده کنید.

یکی از راه های خوب در بیزینس کوچینگ در شیراز این است که، فروشندگان نیز بتوانند به اندازه شما از یکدیگر بیاموزند. به نفع خودت از آن استفاده کن. اگر یک نفر در تیم در حال شکست دادن آن است، از آنها بخواهید آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

بهترین شیوه های بیزینس کوچینگ در شیراز

علاوه بر اجرای تکنیک های رایج کوچینگ با سید مهدی حسینی در شیراز، استفاده از بهترین شیوه ها می تواند تاثیر بیزینس کوچینگ شما را به حداکثر برساند.

هنگام ایجاد برنامه آموزشی فروش خود به موارد زیر توجه کنید:

 • علاوه بر زمینه های بهبود مبتنی بر داده، از نمایندگان فروش خود میپرسد کدام مهارت ها را توسعه دهند. این به تیم شما احساس مالکیت بر پیشرفت حرفه ای خود می دهد.
 • از نرم افزار ضبط تماس یا مدیریت عملکرد فروش استفاده میکند. این ابزارها به شما این امکان را می دهند که گام های اشتباه خاص را برجسته کرده و تکنیک های فروش با عملکرد بالا را تقویت کنید.
 • بحث های کوچینگ را با مواد آموزشی جفت میکند. آیا کارمند شما از تماشای یک وبینار خاص سود می برد؟ آیا فیلم یا راهنمای آموزشی وجود دارد که باید به آنها مراجعه کنند؟ جلسات پیگیری با منابع ملموس برای نمایندگان شما.
 • کارکنان از راه دور را در جلسات کوچینگ می گنجاند . چون طبق آمار حدود 42 درصد از کارمندان هنگام کار از راه دور، کوچینگ کمتری دریافت می کنند. اطمینان حاصل کنید که با نیروی کار از راه دور خود به همان اندازه که تیم در دفتر خود ملاقات می کنید.
 • هر هفته بیش از یک ساعت را صرف آموزش فروش میکند. از شرکت‌هایی که برنامه‌های آموزشی فروش مؤثری دارند، 4 درصد بیش از یک ساعت در هر هفته را صرف کوچینگ می‌کنند.
 • داده های عملکرد نمایندگان را پس از کوچینگ پیگیری کنید. این به شما کمک می کند تا نتایج حاصل از بیزینس کوچینگ را کمی کنید.

استفاده از بهترین شیوه ها می تواند تاثیر بیزینس کوچینگ در شیراز را برای شما به حداکثر برساند.

نتایج مطلوب بیزینس کوچینگ در شیراز

نتایج خاص بیزینس کوچینگ بر اساس اهداف کوچینگ شرکت شما متفاوت است.

 با این حال، اینها نتایج مطلوب رایج بیزینس کوچینگ هستند:

 • نمایندگان فروش پاسخگو هستند، مالکیت فعالیت های روزانه خود را به عهده می گیرند و می دانند چه زمانی باید درخواست کمک کنند.
 • اهداف به طور مداوم برآورده شده و از آنها فراتر رفته است. کسب و کار در مسیر رسیدن به اهداف درآمدی است.
 • خطوط لوله با سرنخ های واجد شرایط و مرتبط پر شده است.
 • معاملات نرخ برد بالاتری دارند.
 • طول چرخه فروش خیلی جامع نیست.
 • نرخ نگهداری برای نمایندگان فروش بالاست.

 

طرح بیزینس کوچینگ سید مهدی حسینی

اگر به دنبال پیاده سازی یا رسمی کردن بیزینس کوچینگ در شیراز در تیم خود هستید، با ساختن یک برنامه آموزشی فروش شروع کنید. این سند باید شامل سه عنصر زیر باشد.

 1. برنامه ورود:این شامل هر چیزی است که نمایندگان باید در مورد پیوستن به سازمان فروش شما بدانند. برنامه تمرینی را توضیح دهید، بازیکنان کلیدی داخلی را معرفی کنید و به نمایندگان خود در مورد منابعی که به موفقیت آنها کمک می کند آموزش دهید.
 2. اهداف سطح بالا:آنچه از نمایندگان فروش در موقعیت فعلی شان انتظار می رود را مشخص کنید. این را می توان به اهدافی تقسیم کرد که قرار است به صورت ماهانه، سه ماهه یا پس از یک دوره معین از روز به دست آیند.
 3. برنامه ملاقات:به نمایندگان اطلاع دهید که چه زمانی با آنها ملاقات خواهید کرد تا پیشرفت آنها در رسیدن به این اهداف را ارزیابی کنید.

 

نکات بیزینس کوچینگ

 1. روی 60 درصد متوسط ​​تمرکز کنید.
 2. دید خود را به اشتراک بگذارید
 3. رانندگان هر فروشنده را یاد بگیرید.
 4. از مشوق ها به طور موثر استفاده کنید.
 5. پاداش شخصی بدهید.
 6. به دنبال روش ها و منابع جدید کوچینگ باشید و آنها را آزمایش کنید.
 7. با چند سناریو کوچینگ آماده و تمرین کنید.
 8. از کل تیم فروش خود استفاده کنید.
 9. گفتگوهای سخت را انجام دهید.
 10. بازخورد مثبت بیشتر از منفی ارائه دهید.

علاوه بر تکنیک ها و ابزارهای خاص بیزینس کوچینگ، در اینجا یعنی موسسه ی مسیر کمال دوره هایی  وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

این نکات بیزینس کوچینگ به شما کمک می‌کند تا به طور موثر نمایندگان را توسعه دهید تا از بهره‌وری تیم خود اطمینان حاصل کنید.

برای دیدن برنامه ی دوره های سید مهدی حسینی و بیزینس کوچینگ در شیراز میتوانید به محصولات مراجعه کنید.

محصولات

بروزرسانی : 21/آبان/1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *