بیزینس کوچینگ

معرفی دوره بیزینس کوچینگ


تجربه بیش از بیست سال کار کردن مهدی حسینی در بازار شیراز و تجربه مشاوره و آموزش دادن به هزاران کارآفرین ایرانی و کشورهای حوزه خلیج فارس در این دوره در اختیار دانش پژوهان دوره بیزینس کوچینگ قرار می گیرد.

در این دوره آموزش های بومی شده با تکیه بر اصولی که شرکت هایی همچون مک دونالد و سونی و تویوتا و شرکت های موفق اروپا و آمریکا پیاده سازی کرده اند. همچنین تجاربی که از کسب و کارهای موفق ایرانی بدست آمده، طراحی شده است.

مخاطبین دوره:

☑ صاحبین کسب و کار و کارآفرینان

☑ مدیران و سرپرستان سازمان های خصوصی

☑ مشاوران و مدرسان حوزه کسب و کار و افرادی که بدنبال تاسیس کسب و کارهای جدید هستند.


⚫ ثبت نام  دوره:

در صورتی که علاقمند به شرکت در دوره هستید لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاوران فروش ما در اسرع وقت با شما در تماس باشند و در صورتی که این دوره برای شما مناسب باشد شرایط پرداخت نیز به فراخور حال شما تنظیم می گردد.

مشخصات دوره :

 مدت زمان دوره : ۶ ماه

شروع بخش اول دوره : ۲ مهر ماه الی ۵ مهر ماه

مکان برگزاری دوره : دفتر آموزشی مسیر کمال


زمان بندی آموزشی  :

روز اول

۱۶:۰۰ الی ۱۷:۳۰ آموزش

۱۷:۳۰ الی ۱۸:۰۰ صرف عصرانه

۱۸:۰۰ الی ۱۹:۳۰ آموزش


روز دوم الی چهارم

۰۹:۰۰ الی ۱۰:۳۰ آموزش

۱۰:۳۰ الی ۱۱:۰۰ صرف صبحانه

۱۱:۰۰ الی ۱۲:۳۰ آموزش

۱۲:۳۰ الی ۱۶:۰۰ تعطیل و استراحت

۱۶:۰۰ الی ۱۷:۳۰ آموزش

۱۷:۳۰ الی ۱۸:۰۰ پذیرایی

۱۸:۰۰ الی ۱۹:۳۰ آموزش


دوره بیزینس کوچینگ دقیقا چیست؟


تعریف بیزینس کوچینگ


پیش ثبت نام در دوره


این دوره شامل ابزارهایی برای ساختن یک کمپانی موفق است که در ایران بدلیل عدم تفکر سیستمی و همسان سازی همه بخش های کسب و کار با یکدیگر ناشناخته مانده و کمتر مورد استفاده قرار گرفته است.

نزدیکترین معادل فارسی که می توان برای بیزینس کوچینگ مثال زد، «مربیگری کسب و کار» است.

افرادی که در این دوره پذیرفته می شوند کسب و کارشان تحت مربیگری مهدی حسینی قرار می گیرد. پس از پایان دوره شش ماه با مفاهیم و تکنیک هایی که شرکت کنندگان آموخته اند خودشان قادر خواهند بود بصورت کاملا علمی و تجربی همانند بیزینس های موفق دنیا کسب و کارشان را راهبری کنند و تجارب آن را در کسب و کارهای مشابه نیز پیاده سازی کنند


تاثیرات بیزینس کوچینگ

شما فقط با شرکت کردن در این دوره می توانید تا ۹۰ درصد از رقبایتان پیشی بگیرید و اگر تمرینات آن را انجام دهید شانس موفقیت شما نسبت به قبل چندین برابر خواهد بود.


سرفصل های بیزینس کوچینگ

لایف کوچینگ

حتما این ضرب المثل را شنیده اید که می گویند مهم نیست که بیزینس چیست، «مهم این است که صاحب بیزینس کیست؟» بیش از آنکه تکنیک ها و روش های رشد کسب و کار مهم باشد روش زندگی مدیر بیزینس مهم است.

بخش اول دوره شامل تکنیک ها و مفاهیم تعادل برقرار کردن در زندگی شخصی مدیر کسب و کار است.

بازاریابی و فروش

مهم ترین بخش هر بیزینس بخش بازاریابی و فروش آن است. یک کسب و کار حرفه ای می بایست یک سیستم بازاریابی و فروش منظم برای خود ایجاد کند که شبیه ساعت بصورت منظم فرایند پیدا کردن، جذب، فروش و وفادار سازی مشتریان را انجام دهد. بیزینس کوچینگ به افراد می آموزد که چگونه ماهرانه هر روز سرنخ های احتمالی را به مشتریان وفادار تبدیل کنند.

بخش مالی

قسمت مالی و حسابداری هر سازمان مانند گلوگاهی است که ماندن یا از بین رفتن بیزینس را مشخص می کند در این بخش افراد با بیش از بیست ترفند مدیریت مالی در سازمان های بزرگ دنیا آشنا خواهند شد و روش های کاربردی و قابل اجرایی برای پیاده سازی این ترفندها خواهند آموخت.

فرآیندهای داخلی

قوانین اهرم می گوید: برای بالابردن یک وزنه صد کیلویی می توان با ده کیلوگرم نیرو این کار را انجام داد و بیزینس موفقی مانند مک دونالد که ۳۶۹۰۰ شعبه در ۱۱۹ کشور دنیا دارد و روزانه به ۶۴ میلیون مشتری خوراک و مواد غذایی می فروشد این حقیقت ساده که فرایندگرایی، مهمترین چاره راحت و روان انجام دادن کارهاست را به اثبات رسانده است. بخش فرایند محوری دوره، روش های ساده و قابل اجرایی را به افراد می آموزد که از این پس راحت تر و روان تر از گذشته کارهای روزمره درون شرکت را انجام بدهند.


اهمیت پرسنل و منابع انسانی


پیش ثبت نام در دوره


بخش منابع انسانی و اصول تیم سازی

جذب، پرورش و وفادار کردن پرسنل در هر سازمانی جزو سخت ترین پروسه هاست. حتما شما هم نیروهایی را داشته اید که پس از آنکه کار را یاد گرفته اند شما را رها کرده و رقیب شما شده اند و معمولا هم در شروع بیزینس شان چون مزیت رقابتی نداند اکثرا بازی قیمت و زیر فروشی راه می اندازند و شما را کلافه می کنند.

در این بخش شما راه کارهایی می آموزید که چگونه یک جو مناسب با بهره وری بالا در میان کارمندانتان ایجاد کنید و راه های وفادارسازی و ماندگار کردن آنها تا دوران بازنشستگی شان در سازمان را می آموزید.

رهبری و مدیریت استراتژیک

با یک تحقیق ساده اینترنت متوجه خواهید شد که شرکت های بالای صد سال در ایران تعدادشان به ده شرکت هم نمی رسد، و با توجه به اینکه کشور ما مسیر جاده ابریشم بوده است و ما یا بیزینس کرده ایم یا بیزینس را دیده ایم پس چرا بیزینس های ما در بلند مدت موفق نبوده اند. عدم استفاده از مفاهیم کلیدی رهبری در سازمان های ایرانی باعث عدم ماندگاریمان در بلند مدت بوده است.

در این بخش افراد با فوت های کوزه گری رهبران شرکت های بزرگ دنیا آشنا خواهند شد و روش های قابل اجرا و کاربردی برای ساختن سازمانهای متعلق به آینده خواهند آموخت.

خلق بازارهای مناسب و خصوصی

شناخت و خلق بازارهای مناسب همیشه بهترین راه برای بالا بردن سود و پرهیز از رقابت کردن برای همه بیزینس های حرفه ای دنیا بوده و خواهد بود. اگر شما دائما بدنبال رقابت با همکاران و رقبای خود هستید فرسودگی، اعصاب خوردی و دغدغه های آن در بلند مدت شما را کم انگیزه خواهد کرد.

در این بخش شما راه کارهای ساده ای می آموزید که چگونه و به سادگی به بازارهای دست نخورده و پرسود ورود کنید و چندین مقابل بیشتر از گذشته سودآوری برای سازمان ایجاد کنید.

مدیریت زمان پیشرفته

شما باید قادر باشید وقت برای بازارگردی، فکر کردن تفریح و در کنار خانواده بودن برای خود ایجاد کنید، اگر دائما مجبورید در محیط کارتان حضور داشته باشید و نمی توانید براحتی و بدون دغدغه خارج از محیط از زندگیتان لذت ببرید شما صاحب آن بیزینس نیستید در حقیقت کارمند آنجا هستید.

در این بخش شما راه کارهایی را می آموزید که بجای انکه توی بیزینس کار کنید روی آن کار کنید و شاهد موفقیت و پیشرفت روزافزون هم خواهید بود.

مدیریت زمان پیشرفته یعنی اینکه شما در یکسال کسب و کارتان کارهایی را انجام دهید که رقبایتان در چهار سال انجام می دهند.


تحویل کالا و خدمات


پیش ثبت نام در دوره


تحویل کالا و خدمات

نوع تحویل دادن کالا و خدمت حرفه ای بودن شما را نشان می دهد.

حتی کسب و کارهایی که هیچ اسیدی به پایدار ماندن آنها در بلندمدت نیست. می توانند با تغییر و تحول در شیوه تحویلشان شاهد رشد قابل توجه و چشمگیری در آن کسب و کار باشند.

شرکتی مانند اسنپ، فقط با یک تغییر کوچک در نوع تحویل دادن خدمتش به مشتریان یک بیزینس چندین میلیارد دلاری را در ایران پایه گذاری کردن در این بخش شما با روش هایی آشنا می شوید که می توانید تحویلتان را تبدیل کنید به یک مزیت رقابتی.

پنج راه ریاضی قدرت بخشیدن به کسب و کار

در این بخش شما پنج راه ریاضی را خواهید آموخت که چگونه با دست کاری کردن های ۲ درصدی در پنج بخش مهم کسب و ک ارتان در اولین قدمت تا حدود ۵۰ درصد سودتان را افزایش دهید و در قدم های بعدی شاهد چندین برابر کردن سودتان خواهید بود.

اهرم ها تکنولوژی

برای راحت تر و روان انجام دادن کارها ابزارهای مناسب برای ساختن سیستم کارآمد به شدت نیاز است. شناخت و شیوه کاربردی کردن تکنولوژی های جدید در هر کسب و کار خود به تنهایی می تواند باعث یک پرش بزرگ به سمت جلو باشد.

در این بخش شما با تکنولوژی هایی آشنا خواهید شد که شما را شبیه موشک به جلو پرتاب کند.


هم افزایی و قوانین سینرژی


هم افزایی و قوانین سینرژی

اجزای تشکیل دهنده یک سد عبارتند از:

آهن- سیمان- ماسه- آب و سنگ

هیچکدام از این ترکیبات به تنهایی نمی توانند تشکیل یک سازه مستحکم را بدهند. جمع همه این مصالح باید با یک نقشه منسجم مهندسی دست در دست هم بدهند تا یک ساختار غیرقابل نفوذ را تشکیل بدهند.

در بخش هم افزایی و سینرژی شما راه کارهایی را خواهید آموخت که چگونه همه اجزای سازمانتان را به یک ساختار منسجم و بهره ور تبدیل کنید.


مشاوره و کوچینگ شخصی

بحثی مهم از خدمات حاشیه ای دوره شامل مشاوره شخصی بازدید و کوچینگ در محل کار شما در صورت درخواست شما است. در کل طول دوره مشاوره شما با مهدی حسینی در هر مقطع و سطحی که باشد به صورت کاملا تخصصی و رایگان است و جزو خدمات مکمل دوره می باشد.


شرایط حضور در دوره


وسائل کمک آموزشی

مهمترین ابزار دوره بیزینس کوچینگ، جزوه اصلی دوره که شامل ابزارهای مهم تحلیل، برنامه ریزی و هدفگذاری برای همبستگی کسب و کارتان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و فایل صوتی آموزش دوره خود (آنچه در کلاس گفته می شود) به همراه فیلم های آموزشی پخش شده دوره


کیف چرم ویژه جزوه- خودکار- برگه مخصوص هدفگذاری


پک آموزشی فیلم های کارگاه تخصصی هذفگذاری و کارگاه شصت و نُه چهل (شامل شصت راه جذب مشتری)- سی دی صوتی اصول کار تیمی

                 


پیش ثبت نام در دوره


نظرات دانشجویان شرکت کننده در نهمین دوره بیزینس کوچینگ


نظرات دانشجویان شرکت کننده در نهمین دوره بیزینس کوچینگ


نظرات دانشجویان شرکت کننده در نهمین دوره بیزینس کوچینگ


نظرات دانشجویان شرکت کننده در نهمین دوره بیزینس کوچینگ


نظرات دانشجویان شرکت کننده در نهمین دوره بیزینس کوچینگ


صبحانه- میان وعده بعدازظهر شامل همه روزها


فرم پیش ثبت نام

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم


پیش ثبت نام در دوره