چهار تکنیک برای افزایش سریع فروش

طبق بررسی های مهدی حسینی تکنیک هایی وجود دارند که در مواقع ضروری می تواند کمک بزرگی به افزایش فروش کسب و کار شما کند و سریعا به نتیجه برسید اما برخی تکنیک ها وجود دارند که استفاده  از آنها در بلند مدت تاثیر بزرگی روی کسب و کار شما خواهد گذاشت .در این مقاله چهار تکنیک که موجب افزایش سریع فروش شما خواهد شد به شما آموزش می دهیم.

تکنیک های افزایش سریع فروش:

۱- بازاریابی مناسبتی را فراموش نکنید:

با توجه به نوع محصول خود سعی کنید یک برنامه ریزی مناسبتی داشته باشید و خود را به مشتریان معرفی کنید و به آنها پیشنهاد شگفت انگیز دهید، برای مثال روز معلم، روز مادر یا پدر ممکن است فرصتی ویژه برای معرفی محصول شما و افزایش فروش شما باشد.

۲- لطفا تخفیف ندهید جایزه بدهید:

دوست عزیز لطفا به مشتریان تخفیف ندهید بله درست متوجه شدید برای افزایش فروش سعی کنید به جای دادن تخفیف به مشتریان خود جایزه (کادو) بدهید، شما می توانید با هزینه نسبتا پایین برای مشتریان خود جایزه تهیه کنید یادتان باشد که دادن تخفیف به مشتری فراموش می شود اما با دادن جایزه به آنها در ذهن آنها ماندگارتر می شوید، اگر در تولید محتوا قوی عمل کنید می توانید پس از خرید مشتریان به آنها فایل pdf  و یا کتاب های الکترونیکی هدیه بدهید.

۳- به مشتریان فعلی خود بیشتر بفروشید:

همان طور که می دانید برای پیدا کردن مشتریان جدید باید زمان و هزینه زیادی صرف کنید اما شما می توانید به راحتی  به مشتریانی که قبلا از شما خرید کرده اند یک شرایط یا فروش ویژه در نظر بگیرید.

۴- جادوی پیشنهادات را دست کم نگیرید:

زمانی که مشتری تصمیم خود را برای خرید از شما می گیرد زمان آن است که شما سایر محصولاتی که ممکن است در کنار آن خرید به درد او بخورد را به او پیشنهاد کنید.برای مثال اگر شما فروشنده دوربین هستید می توانید پایه ی دوربین و باطری را نیز به او پیشنهاد دهید.

 

اگر می خواهید فروش خود را بالا ببرید و یک مشاوره تخصصی با مهدی حسینی داشته باشید کافی است با شماره ۰۹۱۷۰۸۰۸۰۸۸ تماس بگیرید.

برای خواندن مقاله مشاور بازاریابی و فروش کیست و چطور به من کمک می کند؟ کلیک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *