بازاریابی و فروش, مدیریت کسب و کار

معرفی 8 کتاب برتر فروش

معرفی 8 کتاب برتر فروش برای فروشندگان

آیا شما آن خواننده مشتاقی هستید که ساعت ها را با کتاب می گذرانید؟ حتی اگر نیستید، شاید می خواهید یکی شوید! کتاب خواندن بدون شک بهترین راه برای ایجاد دانش در هر زمینه ای است و همین امر در مورد فروش نیز صدق می کند.

کتاب‌های زیادی برای متخصصان فروش وجود دارد که به شما می‌آموزد چگونه بر مخالفت‌ها غلبه کنید، مشتریان جدید پیدا کنید و در مورد معاملات بهتر مذاکره کنید. برخی از کتاب‌ها چندین دهه است که منبع الهام برای فروشندگان بوده‌اند. من افراد زیادی را می‌شناسم که با اجرای نکات و تاکتیک‌هایی که کتاب‌های فروش ارائه می‌دهند، توانسته‌اند نردبان موفقیت را بالا ببرند.

 

1- هرگز تفاوت را تقسیم نکنید

کریس ووس، مذاکره کننده سابق FBI در مورد گروگان گیری در کتاب خود، به خوانندگان می آموزد که چگونه با استفاده از هنر مذاکره به آنچه در زندگی می خواهند برسند. به گفته ووس، کلید مذاکره موفق، درک دیدگاه طرف مقابل و استفاده از همدلی برای یافتن نقاط مشترک است. او همچنین توصیه می کند که هرگز اختلاف را تقسیم نکنید، این به معنای موافقت با معامله ای است که به نفع شما نیست.

کریس ووس استدلال می کند که مذاکره موفق در مورد درک خواسته ها و نیازهای طرف مقابل است. او توصیه می کند بیشتر از آنچه می خواهند و انتظار دارند به آنها بدهید. به گفته وی، مذاکره موفق مستلزم برنامه ریزی و آمادگی دقیق است. همچنین ضروری است که برای فرآیند معامله آماده باشید: نقشه برداری. از اطلاعاتی که از طرف مقابل نیاز دارید، چگونه نیازها و علایق خود را چارچوب بندی می کنید، و چگونه به پیشنهادات متقابل پاسخ می دهید. ووس همچنین بر اهمیت آمادگی در معامله تاکید می کند. او استدلال می کند که فرد باید برای مذاکره آماده شود و سپس به خود اعتماد کند تا بتواند به موقع عمل کند و تصمیمات خوبی بگیرد.

 

کتاب هرگز تفاوت را تقسیم نکنید اثر کریس ووس

2- بزرگترین فروشنده در جهان

کتاب اوگ ماندینو داستان مردی به نام حفید است. این پسر در روستایی کوچک در ترکیه بزرگ شد اما بعداً به ایالات متحده نقل مکان کرد و با فروش محصولات کاغذی خانه به خانه امرار معاش کرد. حفید به سفر می رود و چیزهای زیادی در مورد خودش و فروش می آموزد. داستان به دنبال سفر حفید برای تبدیل شدن به بزرگترین فروشنده جهان است. در طول مسیر، او درس های زیادی می آموزد که به رشد او به عنوان یک فرد و به عنوان یک فروشنده کمک می کند. این کتاب پر از حکمت و آموزه هایی است که می تواند به هر کسی کمک کند تا در زندگی خود به موفقیت برسد.

آموزه ها در قالب 10 طومار توضیح داده شده است که اصولی است که به هر فروشنده ای کمک می کند تا موفق شود. طومارها می آموزند که شادی و موفقیت از طریق خدمت به دیگران، انضباط شخصی، تفکر مثبت و رشد شخصی روزانه به دست می آید. این کتاب دارای نقل قول ها و پیام های الهام بخش است که می تواند به هر کسی کمک کند تا به اهداف فروش خود دست یابد . این کتاب راهنمای دستیابی به موفقیت در زندگی است و برای هر کسی که می‌خواهد درباره فروش بیشتر بیاموزد یا درباره خود اطلاعات بیشتری کسب کند، خواندنی عالی است. که در قالب داستان نوشته شده است، خواندن و دنبال کردن آن آسان است.

 

کتاب بزرگترین فروشنده در جهان اثر اوگ ماندینو

3- اسرار بسته شدن فروش – زیگ زیگلار

کتاب زیگلار به شما اجازه می‌دهد تا در مورد تکنیک‌های برنده برای دریافت پاسخ‌های مثبت و بستن معاملات آشنا شوید. استراتژی‌ها و دستورالعمل‌های زیگلار، پر از داستان‌های سرگرم‌کننده و تصاویر واقعی، به شما نشان می‌دهد که چگونه در هنر متقاعدسازی مؤثر مهارت داشته باشید.

چه ارائه یک محصول یا اصل، خدمات یا ایده، همه ما درگیر فروش هستیم. این کتاب برای فروشندگان اصلی است – اجازه دهید زیگلار مسیر شما را برای پایان موفقیت آمیز فروش روشن کند. اصول موفقیت زیگلار به راحتی قابل درک و اعمال است. و تأثیر گسترده ای دارند. روش های اثبات شده او شما را به رویارویی با افراد بالقوه خود با اشتیاق و اعتماد به نفس سوق می دهد.

 

کتاب اسرار بسته شدن فروش اثر زیگ زیگلار

4- کتاب قرمز کوچک فروش

اگر فروشندگان نگران نحوه فروش هستند، Gitomer معتقد است که آنها جنبه مهمتر فروش را از دست می دهند: چرا مردم خرید می کنند. او می‌گوید این « همه چیزی است که اهمیت دارد. » کتاب قرمز کوچک فروش کتابی بازیگوش است که هدف آن ابهام زدایی از اصول خرید برای فروشندگان است.

کوتاه، شیرین و دقیق، مملو از پاسخ هایی است که مردم به دنبال آن هستند تا به آنها در فروش لحظه ای و باقی عمرشان کمک کنند. به شدت برای یک فرد یا تیم در حرفه فروش توصیه می شود.

 

کتاب قرمز کوچک فروش اثر Gitomer

5-  2عادت فروش فروشندگان بسیار موفق

این کتاب نوشته استفان شیفمن، با رعایت موضوع عادت‌ها، به فروشندگان کمک می‌کند انگیزه خود را تقویت کنند – و در نهایت، موفقیت خود را افزایش دهند.

خوانندگان یاد خواهند گرفت که چگونه سرنخ ها را به مشتری تبدیل کنند، بر ارائه ها تسلط داشته باشند، با انگیزه بمانند، و به اطرافیان خود الهام بخشند و در عین حال به یاد داشته باشند که از سفر لذت ببرند. شیفمن بیش از 50 کتاب برتر فروش نوشته و با IBM، AT&T، و موتورولا کار کرده است. دانش او در این زمینه عالی است.

 

کتاب 2عادت فروش فروشندگان بسیار موفق اثراستفان شیفمن

6-  روانشناسی فروش: فروش خود را سریعتر و آسانتر از آنچه فکرش را می کردید افزایش دهید

برایان تریسی ما را به نقشی که ناخودآگاه ما در هر تصمیم خریدی که می گیریم ایفا می کند، راهنمایی می کند و نشان می دهد که چگونه بر تصمیم مشتری برای خرید تأثیر بگذاریم. در طول 240 صفحه، تریسی به خوانندگان خود نکاتی را در مورد فرآیند فروش ارائه می دهد و به آنها می آموزد که چگونه از ترفندهای روانشناختی برای ارتباط واقعی و تأثیرگذاری بر مشتریان بالقوه خود استفاده کنند. این یک آغازگر عالی قبل از اولین روز کاری شما است.

 

کتاب روانشناسی فروش اثربرایان تریسی

7-  فروش بلیزرها: 8 استراتژی شکننده هدف از رهبران برتر فروش جهان

مارک کوک زمان و تلاش قابل توجهی را صرف کار با نیروهای فروش در شرکت های Fortune 500 کرد. او در طول تحقیقات خود، هشت استراتژی مختلف را که توسط فروشندگان برتر هر شرکت مورد استفاده قرار می‌گرفت، گردآوری کرد. اینها تاکتیک های پشت رشد چشمگیر هستند – و بهترین بخش این است که می توان آنها را توسط فروشندگان فردی یاد گرفت و تکرار کرد. در ادامه کتاب های برتر فروش از نویسندگان معروف را بخوانید.

 

کتاب فروش بلیزرها اثرمارک کوک

8-  کتاب مقدس فروش: منبع فروش نهایی

Gitomer کتاب مقدس فروش اصلی را در سال 1994 منتشر کرد و با نسخه اصلاح شده آن در سال 2003 منتشر شد. این کتاب آسان برای خواندن تکنیک هایی برای شروع مکالمات، حفظ روابط و در نهایت تبدیل هر مشتری به مشتری در اختیار نمایندگان قرار می دهد. علاوه بر این، Gitomer با ارائه اجمالی از تجربیات خود، اصول اولیه فرآیند فروش را به خوانندگان آموزش می دهد. واضح، مختصر و پر از پیشنهادات عالی، این کتاب یک آغازگر فوق العاده برای تکرارهای بار اول است.

اگر به تازگی وارد دنیای فروش شده‌اید و دقیقاً مطمئن نیستید که این سرمایه‌گذاری چگونه خواهد بود، این کتاب‌ها را بررسی کنید. یادگیری استراتژی هایی که توسط برخی از موفق ترین فروشندگان جهان استفاده می شود مطمئناً تأثیر مثبتی بر نحوه شروع حرفه فروش شما خواهد داشت.

 

کتاب مقدس فروش اثرGitomer

 بسیار خوشحال شدیم که از مقاله 8 کتاب برتر فروش لذت بردین ما به شما مقاله ( 6 تکنیک نهایی کردن فروش(بسته شدن فروش) ) پیشنهاد میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *