بیزینس کوچینگ

دوره تخصصی بیزینس کوچینگ در شیراز

کوچینگ چیست؟ آموزش دوره حرفه ای بیزینس کوچینگ شیراز

یک کسب‌وکار در هر موقعیتی باشد نیازمند استفاده از تجربیات افراد باتجربه‌تر و کاربلدتر است. فرقی ندارد فعالیت خود را به تازگی شروع کرده باشید و یا کسب‌وکار بزرگ و معتبری داشته باشید، در هر صورت استفاده از تجربه دوره ی تخصصی بیزینس کوچ می‌تواند شما را به موفقیت بیشتر و اهداف بالاتری نزدیک کند. دوره تخصصی بیزینس کوچینگ در شیراز با حضور سید مهدی حسینی برگزار می‌شود و می‌توانید مطابق با نیاز و نوع کسب‌وکار خود در آن شرکت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در مورد بهترین بیزینس کوچینگ در شیراز دریافت کنیم.

 

بیزینس کوچینگ چیست؟

بیزینس کوچینگ یکی از ابزارهای بسیار مهم و قدرتمند برای موفقیت در کسب‌ و کارهای مختلف است. درک عمیق توانمندی‌ها و آشنایی با نقاط قوت کسب‌ وکار بسیار مهم است و این کار به کمک بیزینس کوچینگ امکان‌ پذیر است. هر سازمان و کسب‌ وکاری روش‌های مختلفی برای رسیدن به موفقیت دارد و نمی‌توان ادعا کرد که با یک روش می‌توان باعث موفقیت تمام فعالیت‌ ها شد. با بیزینس کوچینگ و به کمک شناخت توانمندی‌ ها می‌توانید کسب‌ وکار خود را رشد داده و به بهبود عملکرد کارکنان خود کمک کنید.

بیزینس کوچ در واقع فردی است که در زمینه بیزینس کوچینگ فعالیت می‌کند، مشاوره و راهنمایی‌هایی لازم را برای پیشرفت فعالیت و کسب‌ وکار شما ارائه می‌دهد. بیزینس کوچ افراد بسیار باتجربه‌ای هستند که معمولاً خودشان صاحب کسب‌ وکار هستند. این مشاوره‌ ها کاملاً تخصصی و فقط مختص به کسب‌ وکار شما هستند. این فرد با تجربه فراوان به شما می‌گوید برای پیشرفت فعالیت و کسب‌ وکار خود چه فعالیت‌ هایی را انجام دهید. بیزینس کوچ باعث ارتقا و پیشرفت استعدادهای شما می‌شود تا بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید.

بیزینس کوچینگ باعث ارتقا و پیشرفت استعدادهای شما خواهد شد

دلایل استفاده از بیزینس کوچینگ

بیزینس کوچینگ رابطه‌ای میان اعضای تیم است که باعث می‌شود تمرکز همه برای رسیدن به اهداف و ارزش‌های سازمانی قرار گیرد و به بهبود عملکرد سازمان منجر می‌شود. در هر مرحله‌ ای از فعالیت یا کسب‌ وکارتان باشید، یا کسب‌ وکار شما به هر اندازه کوچک یا بزرگ باشد، بیزینس کوچینگ به شما در موفقیت و رشد بیشتر کمک می‌کند. ممکن است شما دارای یک شرکت بسیار بزرگ و با تجربه باشید. یا یک کسب‌وکار که به تازگی راه‌اندازی شده است. در هر صورت برای بهتر شدن و موفقیت بیشتر می‌توانید از بیزینس کوچینگ استفاده کنید.

شاید بسیاری از مدیران کسب‌وکارهای موفق و بزرگ به دلیل موفقیت‌ها و دستیابی به اهداف تصور کنند نیازی به استخدام بیزینس کوچ ندارند، اما با استخدام این فرد و استفاده از تجربه‌ ها و راهنمایی‌ های او فعالیت آن‌ ها رشد و پیشرفت قابل توجهی را تجربه خواهد کرد.

مهم‌ترین مزایای بیزینس کوچینگ

کوچینگ علاوه بر رسیدن به اهداف و رشد و پیشرفت فعالیت شما مزایای بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  مناسب‌ترین نقشه راه را برای رسیدن به اهداف و موفقیت فعالیت شما طراحی می‌کند.
 •  به شما کمک می‌کند تا مناسب‌ترین افراد را برای کسب‌وکار خود استخدام کنید.
 • با کمک آن می‌توانید فضایی مناسب برای فعالیت درست و اصولی کارکنان خود طراحی کنید.
 • برنامه‌های کاملاً استراتژیک مناسب با اهداف خود طراحی کنید.
 •  بیزینس کوچینگ کمک می‌کند دیدگاه اصولی و واضحی از فعالیت و کسب‌ وکار خود داشته باشید.
 •  تمام موانع و باورهای نادرست مسیر خود را از بین ببرید.

 

بیزینس کوچ حرفه ای چه کاری انجام میدهد ؟

یک بیزینس کوچ حرفه ای ابتدا یک چشم انداز از آینده کسب و کار شما ترسیم میکند و سپس با در دست داشتن این چشم اندازه شما به خوبی شما را راهنمایی میکند و مسیری که شما برای رسیدن به ٖآن چشم انداز و هدف نیاز دارید را نیز ترسیم میکند. مزیتی که دوره تخصصی بیزینس کوچینگ سید مهدی حسینی دارد این است که میتواند مسیر رسیدن به موفقیت شما را کوتاه تر کند چرا که مربی بیزینس کوچی که در کنار شما حضور دارد سال ها علم و تجربه خود را در اختیار شما و کسب و کارتان قرار میدهد.

 

چرا باید به بیزینس کوچینگ توجه ویژه ای داشته باشیم ؟

در حال حاضر اگر به موفق ترین کسب و کارها نگاه کنید متوجه میشوید که این کسب و کارها از یک بیزینس کوچ حرفه ای و تکنیک های بیزینس کوچینگ برای بهبود و گسترش کسب و کار خود استفاده کرده اند . در گذشته اکثر کسب و کارها تلاش میکردند از تجربه هایی که به مرور به دست می آورند برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنند اما در  حال حاضر در این بازار پر از رقابت صرفا نمیتوان به تجربه ها اکتفا نمود .

نیاز است که کسب و کارها به صورت علمی و با استفاده از مجموعه از تکنیک های مدیریت ، بازاریابی ، فروش و موارد مشابه اقدام به راه اندازی و گسترش کسب و کار کنند . موضوعی که حائز اهمیت این است که گزارش های زیادی از این موضوع وجود دارد که زمانی که کسب و کارها از بیزینس کوچینگ استفاده کردند حداقل 25 درصد سود آن ها افزایش داشته است همین آمار میتواند اهمیت بیزینس کوچینگ در کسب و کارها را نمایش دهد در حال حاضر با ورود به سال 2023 یکی از اصلی ترین اقداماتی که باید انجام شود ، استفاده از تکنیک های بیزینس کوچینگ است.

 

دوره آموزش بیزینس کوچینگ سید مهدی حسینی

افراد زیادی با عنوان بیزینس کوچ در ایران فعالیت می‌کنند و دوره‌های آموزش بیزینس کوچینگ برگزار می‌کنند. این افراد با تجربه فراوان نکات بسیار مهمی را برای رشد و پیشرفت فعالیت شما بیان می‌کنند. توضیحات و آموزش‌ ها دقیقاً مطابق با فعالیت شما و مخصوص آن هستند. سید مهدی حسینی یکی از باتجربه‌ترین و حرفه‌ ای‌ترین افراد در زمینه بیزینس کوچینگ است که با برگزاری دوره‌های تخصصی بیزینس کوچینگ به شما در رسیدن به اهداف و رشد فعالیتتان کمک می‌کند.

دوره بیزینس کوچینگ امروزه لازمه ی هر کسب و کار نوپایی است

دوره جامع آموزش مهارت‌های کوچینگ

این دوره تخصصی بیزینس کوچینگ در شیراز به صورت کاملاً حرفه‌ای و اصولی در 8 جلسه، ماهانه یک جلسه به مدت ۸ ماه برگزار می‌شود.

این دوره شامل موارد مختلفی است که در ادامه عنوان شده‌اند:

 •  معرفی تعریف کوچینگ: استاد ابتدا به طور کامل در مورد مفهوم کوچینگ و به زبانی کاملاً ساده توضیحات مفیدی در اختیار شما قرار می‌دهد.
 •  مهارت‌های ضروری کوچینگ: در این بخش تمام مهارت‌های موردنیاز برای کوچینگ به منظور ارتباط بهتر با همکاران و مشتریان و… معرفی می‌شوند.
 •  معرفی مدل‌های کوچینگ: در این بخش تمام مدل‌های قدرتمند و پرکاربرد کوچینگ معرفی شده و کاربردهای آن‌ها بیان می‌شوند.
 •  ساختار مکالمات در جلسات کوچینگ: در این بخش با نحوه طراحی مکالمات و تنظیم مهارت‌های فردی آشنا می‌شوید.

 

سرفصل های دوره بیزینس کوچینگ

* دانشجویان دوره سیستم سازی کسب و کار در صورت هرگونه غیبت می توانند فایل آموزشی را دریافت کنند همچنین می توانند از جلسات آموزشی دوره های بعد نیز استفاده کنند .

* دانشپذیران می توانند به همراه برگزاری دوره جهت پیاده سازی مطالب آموزش داده شده ازمشاوره تیم پشتیبانی مسیر کمال نیز استفاده کنند.

 

مخاطبین دوره بیزینس کوچینگ

 • علاقمندان به فنون مربی گری کسب و کار
 • مشاورین و مدرسین کسب و کار
 • کارآفرینان ،مدیران و صاحبین کسب و کار
 • مدیران داخلی مجموعه ها
 • برندهایی که قصد رهبری بازار را دارند
 • مورد نیاز مدیرانی که از شلوغی کسب و کارشان  کلافه هستند
 • مورد نیاز افرادی که در آینده قصد مهاجرت دارند و میخواهند در خارج از ایران بیزینس کنند

 

مواردی که در اختیار شما قرارداده خواهد شد

 1. یک عدد فلش مموری به رسم یادبود
 2. جزوه هدف گذاری
 3. جزوه بیزینس کوچینک – کتاب سیستم سازی کسب و کار
 4. فرم جداول اهداف
 5. فایل صوتی دوره آموزشی
 6. فایل تصویری و صوتی دوره هدف گذاری
 7. کیف مخصوص دوره بیزینس کوچینگ
 8. فایل تصویری و صوتی دوره جذب سرنخ مشتریان

  مدرس و راهبر دوره کیست؟

   

  • عضو انجمن نوابغ فروش ایران
  • عضو و مشاور کانون کارآفرینان استان فارس
  • عضو انجمن استادان موفق تهران
  • عضو انجمن علمی بیزینس کوچینگ تهران (مربیان کسب و کار)
  • دانشجوی دکترای برندسازی از علمی ترین
  • آکادمی آموزش برندینگ خاورمیانه
  • مدرس و مشاور دوره‌های پیشرفته روانشناسی فروش و مهارت‌های زندگی
  • مدرس دوره تخصصی سیستم سازی کسب و کار

   

  خبر ویژه برای شما دوست عزیز

  گارانتی بی قید و شرط خدمات آموزشی موسسه مسیر کمال
  در صورتی که دانشجویان از کل جلسات دوره استفاده کنند و در روز آخر دوره از مطالب یا نحوه انتقال ناراضی باشند کل مبلغ دوره بدون هیچ سوالی به آنها عودت داده می شود
  “انجام 10 درصد از مطالب این دوره درآمد شما را حداقل 5 برابر می کند”

  محل برگزاری دوره تخصصی بیزینس کوچینگ : شیراز، خیابان معالی آباد روبروی پارک ملت ساختمان طوبی 3 طبقه دوم واحد 4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *