بازاریابی و فروش, مدیریت کسب و کار

بزرگترین اشتباهات و موانع فروشندگان و مدیران فروش

بزرگترین اشتباهات و موانع فروشندگان و مدیران فروش

بزرگترین اشتباهات و موانع فروشندگان و مدیران فروش چیست؟ 4 گناه کبیره در فروش کدام است؟ در این مقاله مهدی حسینی از بزرگترین اشتباهات و موانع فروشندگان  به شما خواهد گفت همچنین درباره استراتژی ها برای شما توضیح خواهد داد.اگر از بعد تفکر استراتژیک  به کسب و کارهای قدیمی نگاه کنیم خیلی از مواقع استراتژی های جالبی را به ما یاد خواهند داد.بر طبق تحقیقات انجام شده در آمریکا بزرگترین موانع و اشتباهات فروشندگان و مدیران فروش عدم تماس با مشتریان  احتمالی به خاطر ترس از نه شنیدن است. در دوره بازاریابی و فروش درباره این موضوع صحبت خواهند کرد.

علت موفقیت کسب و کارهای قدیمی چیست؟

بزرگترین اشتباهات و موانع فروشندگان و مدیران فروش چیست؟

 اگر به کسب و کارهای قدیمی نگاه کنیم توجه می شویم فروشندگان بدون ترس محصولات خود را معرفی می کردند.برای مثال می خواهیم میوه فروش وانتی که از صبح تا شب

در کوچه ها محصول خود را معرفی می کند را از نظر استراتژی بررسی کنیم.

  • آنها ثابت نیستند مدام حرکت می کنند و محصول شان را معرفی می کنند ( از استراتژی تبلیغ و معرفی) استفاده می کنند
  • صبح زود کارشان را شروع می کنند برای خرید کمی فکر می کنند ،اما برای فروش مدام تلاش می کنند (جادوی استمرار برای اعتماد سازی)

بزرگترین اشتباهات و موانع فروشندگان و مدیران فروش این است که به خاطر ترس از نه شنیدن پیشنهاد خود را به مشتریان ارائه نمی کنند و از جادوی پیشنهاد غافلند.

4 گناه کبیره در فروش

دوره بازاریابی و فروش

در این مقاله قصد داریم 4 اشتباه بزرگ فروشندگان  که باعث از بین رفتن آنها خواهد شد شرح دهیم.بسیاری از مشتریان احتمالی ما به دلیل این 4 اشتباه از خرید خود منصرف می شوند.

بزرگترین اشتباهات و موانع فروشندگان و مدیران فروش چیست؟

  • قضاوت:

اگر مدام به این فکر کنید که مشتری از شما خرید نمی کند افکار شما روی نحوه ی پرزنت شما تاثیر منفی خواهد گذاشت.

  • افکار خودسانسوری:

هر جمله ی منفی که باعث شود انرژی شما تحلیل برود را از خود دور کنید، توجه شما باید روی فرصت های بازار باشد و نه  مشکلات بازار

  • تردید:

هر زمان بین دو مسئله تردید می کنید یکی از آنها را انجام دهید و به اتمام برسانید، حتی اگر اشتباه باشد راه دوم را انجام دهید.اگر تردید دارید که امروز به مشتری خود زنگ بزنید یا نه، بهتر است به او تماس بگیرید.

  • پیش داوری:

بر اساس اطلاعات کم ،فردی را داوری نکنید.اگر شما به مشتری خود 2 یا 3 بار تماس گرفته اید و جوابی به شما داده نشده ، مشتری خود را پیش داوری نکنید.

 

این 4 اشتباه بزرگ فروشندگان باعث می شود نتوانید با مشتریان احتمالی به صورت مناسب ارتباط برقرار کنید و احتمال خرید از شما پایین خواهد آمد.شاید برای شما جالب باشد بهترین مشتریان کسانی هستند که از محصول شما ایراد می گیرند چون هدف اصلی آنها خرید است.

در صورتی که تمایل دارید در دوره بازاریابی و فروش شرکت کنید،  می توانید با شماره 09170808088 تماس بگیرید.

اگر فوت و فن مدیریت کسب و کار را خلاصه و مفید و عملی یاد بگیرید  کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مهدی حسینی مدرس و مشاور کلیک کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *