روش های کم هزینه برای تبلیغات و بازاریابی

این مقاله ویژه کسانی نوشته شده است که می خواهند با کمترین هزینه محصول و خدمات خود را تبلیغ کنند و بازاری برای فروش محصولات و خدمات خود پیدا کنند در خیلی از مواقع لازم نیست هزینه های زیادی بابت تبلیغات بپردازیم کافی است از امکاناتی که داریم بهینه استفاده کنیم.

در اینجا روش های کم هزینه برای تبلیغات و بازاریابی را برای شما خواهیم گفت،اگر تا به امروز در تبلیغ و بازاریابی موفق عمل نکرده اید وقت آن است که این تکنیک ها را عملی کنید.

 

۱- کسب و کار خودتان را در محل خودتان بازاریابی و تبلیغ کنید:

حتما تابلو یا نوشته و عکس های جذاب برای معرفی کسب و کارتان به دیگران در محل خود داشته باشید،چطور توقع دارید در محل کارتان نام و نشانی از شما نباشد اما مشتریان زیادی داشته باشید؟

محیط داخل شرکت خود را با نمونه محصولات و عکس های جذاب و مرتبط پر کنید، محل کارتان را طوری تزیین کنید که مشتریان رزومه کاری شما را هنگام ورود به محل ببینند و نسبت به شما اطمینان پیدا کنند.

 

۲-از کاغذ فاکتور خود ،برای معرفی بیشتر محصولات خود استفاده کنید:

زمانی که برای مشتریان فاکتور ارسال می کنید کاغذی را به دست مشتریان می دهید که حتما آن را می خوانند از این فرصت استفاده کنید و سایر خدمات و محصولاتی که می تواند به درد مشتری بخورد را به او معرفی کنید.

 

۳- به لباس خود و سایر کارکنان اهمیت دهید:

با توجه به کسب وکارتان از لباس های یونیفورم استفاده کنید این گونه در ذهن مشتریان ماندگارتر می شوید و وجه ی شما  در نگاه مشتریان بالاتر می رود.

 

۴-به بهترین شکل محصولات خود را بسته بندی و ارسال کنید:

به ظاهر محصول خود توجه و دقت کنید منظور ما فقط بسته بندی های گران قیمت نیست، زمانی که محصولی را برای مشتری ارسال می کنید از این فرصت برای تبلیغ دیگر محصولات خود استفاده کنید برای مثال اگر پرینتر می فروشید سایر قطعاتی که می تواند مورد نیاز مشتری باشد و یا در طرح تخفیف هستند را به مشتریان معرفی کنید سعی کنید حتما کارت ویزیت و یا بروشوری را برای مشتریان خود ارسال کنید.

 

۵- از فضای مجازی با هزاران مخاطب  رایگان نهایت استفاده را ببرید:

راه های دسترسی مشتریان به خود را زیاد کنید ،نمونه کارها و گزارش از مشتریان راضی را در فضای اینستاگرام قرار دهید، اطلاعات خود را درباره فضای مجازی، سایت و اینستاگرام بالا ببرید و فروش مجازی را راه بیندازید.

 

تا اینجا سعی کردیم روش های کم هزینه برای تبلیغات و بازاریابی را برای شما توضیح دهیم ،برای فروش بیشتر کافی است خلاقیت خود را بالا ببرید ،جهت اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *