بازاریابی و فروش, دیجیتال مارکتینگ, مدیریت کسب و کار

8 روش برای فروش با قیمت های بالاتر

8 روش برای فروش با قیمت های بالاتر

8 روش برای فروش با قیمت های بالاتر

در اینجا 8 روش برای فروش با قیمت های بالاتر و در عین حال خوشحال کردن مشتریان خود آورده شده است که می توانید به راحتی برای فروش با قیمت بالا اقدام کنید. وب سایت مسیر کمال به شما کمک می کند تامشتری های هدف خود را شناسایی کنید.

 

1 – خریدارانی را هدف قرار دهید که پول بیشتری دارند

راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد و ما نمی توانیم در اینجا به همه آنها بپردازیم. اما ایده این است، افرادی که پول بیشتر دارند، بیشتر خرج می کنند. وقتی محصولاتی با قیمت بالاتر تولید می‌کنید برای افرادی که پول بیشتری دارند جذاب تر است . در مرحله بعد، شما باید محصول یا خدمات با قیمت بالاتر را در موقعیتی قرار دهید تا افرادی که درآمد بیشتری دارند آن را برای خود بپسندند.  تقریباً با هر محصولی می توانید این کار را انجام دهید. با نام محصول شروع می شود. محصول شما به نامی نیاز دارد که آن را متفاوت، خاص، منحصر به فرد، طراحی شده برای یک هدف خاص، کمیاب به نظر برساند. باید به آن نوعی کیفیت بدهید که ارزش بیشتری نسبت به سایر انتخاب ها داشته باشد و ارزش پرداخت بیشتر برای خرید را دارد.

 

2 – از ارزان کردن محصولتان خودداری کنید

محصولات ارزان قیمت معمولاً تنها یک دلیل برای خرید آنها می باشد  « صرفه جویی در پول » با فروش با قیمت بالاتر، شما اعلام می کنید که محصولات شما به نوعی بهتر هستند. شما این ایده را به وجودمی آورید که شما ممکن است برندی لوکس، برندی با ماندگاری بیشتر، برندی با طعم بهتر، برند کاملا طبیعی ، برندی که به سختی به دست می‌آید ، برند سالم‌تری باشید

نکته این است که شما باید یک  پیشنهاد فروش منحصر به فرد بدهید که ارزش چیزی را که می‌فروشید منتقل می‌کند و محصول شما را از محصولات ارزان‌قیمت متمایز می‌کند.

 

8 روش برای فروش با قیمت های بالاتر

 

3 – مشکل را بفروشید نه راه حل

به قول قدیمی ها، مته را نمی خرید، سوراخ را می خرید.

ساده اما عمیق است. محصول شما چه مشکلی از مشتری را حل می کند ؟ حتی اگر محصولات دیگر همین کارایی را داشته باشند شما باید تمرکز خود را بر حل مشکل مشتری خود قرار بدهید و بازار یابی خود را هدفمند پیش ببرید . و به آنها نشان دهید که چگونه محصولات و خدمات شما بهتر از دیگران مشکلشان را حل میکنند . آنها از کار کرد شما قدردانی می‌کنند و احساس می‌کنند که آنها را درک می‌کنید. هنگامی که با مشتریان خود در سطح عمیق تری ارتباط برقرار می کنید، قیمت کمتر عاملی در تصمیم گیری آنها برای خرید می شود. وقتی این کار را واقعاً خوب انجام دهید، می توانید با قیمت های بالاتر بفروشید، مخصوصاً برای خدمات.

 

4  – آنها را بسته بندی کنید

تصور کنید یک کیس کامپیوتر را تکه تکه بخرید.  یک فروشگاه می تواند تمام آن قطعات را به تنهایی بفروشد. اما همان فروشگاه می‌تواند بسته‌ ای را نیز ارائه دهد که شامل تمام تجهیزات اولیه، به‌علاوه چند قطعه جدید باشد. کدام خرید بهتر است: آن بسته، یا خرید همه چیز به صورت جداگانه؟

 

5 – از جوایز و هدایای رایگان استفاده کنید

اغراق آمیز بودن این روش سخت است.  وقتی یک هدیه رایگان یا جایزه عالی دارید، این به تنهایی می تواند بقیه محصول را بفروشد. تجارتی را تصور کنید که کلاه هایی با حضور تیم های ورزشی می فروشد. آن‌ها می‌توانند کمپینی را اجرا کنند که هر کسی که بیش از 100 هزارتومن خرج ‌کند را وارد یک قرعه‌کشی برای دو بلیط رایگان یک بازی کند. شانس دریافت بلیط رایگان باعث می شود بسیاری از خریداران آن 100 هزار تومن را خرج کنند.

 

8 روش برای فروش با قیمت های بالاتر

 

6 –  مخاطب پیش فروش بسازید

موثرترین و بلند مدت ترین روش برای انجام این کار استفاده از تولید سرنخ برای جذب مشتریان جدید با پیشنهادات رایگان یا ارزان قیمت است. سپس، هنگامی که اطلاعات تماس آنها را در اختیار داشتید و اولین تأثیر خوبی را ایجاد کردید، با ارسال مداوم اطلاعات ارزشمند به آنها، رابطه را تقویت می کنید. شما مشکلات را حل می کنید در نتیجه، اعتماد ایجاد می‌کنید، اعتبار ایجاد می‌کنید و خود را به عنوان یک مرجع معرفی می‌کنید.

وقتی این کار را به خوبی انجام دهید

دیگر به مخاطب عام نمی فروشید، بلکه به مخاطب خود می فروشید. آنها به شما پول بیشتری می دهند زیرا شما را می شناسند، دوستتان دارند و به شما اعتماد دارند. حتی مشاغل خرده فروشی و تجارت الکترونیک محصول محور نیز می توانند این کار را انجام دهند. بخش زیادی از آن به نحوه نامگذاری محصولاتتان بستگی دارد.

فرض کنید یک صاحب سگ برای خرید غذای سگ خرید می کند و وزن سگش 50 کیلومی باشد. این یک سگ بزرگ است. البته، در فروشگاه غذای حیوانات خانگی، گزینه های زیادی برای غذای سگ وجود دارد. اما اگر صاحب سگ گزینه ای را ببیند که به طور خاص به عنوان غذای سگ برای سگ های بزرگ ارائه شده است ، او چکار میکند؟

او به احتمال زیاد آن مارک را خریداری می کند.  حتی اگر هزینه بیشتری داشته باشد. چرا؟ زیرا به طور خاص به صاحبان سگ های بزرگ می فروشد.  آن برند مخاطبش را صدا می زند.

 

8 روش برای فروش با قیمت های بالاتر

 

7 –  فرصت انتخاب بدهید

اگر قیمت محصول خود را سه گزینه قرار بدهیم ، اکثر مردم تمایل دارند گزینه های با قیمت متوسط ​​را انتخاب کنند. این بدان معناست که ارائه انتخاب ها با قیمت بالاتر منجر به درآمد بیشتر می شود. داستان معروفی در مورد یک همبرگرفروشی وجود دارد که می خواست همبرگرهای دوبل بیشتری بفروشد زیرا حاشیه سود بهتری نسبت به همبرگرهای تکی داشتند. یک همبرگر سه تایی پیشنهاد داند.

 

8 – قیمت های خود را با 9 به پایان برسانید

در این مطالعه چندین آزمایش صورت گرفته است. آنها متوجه شدند که لباس های زنانه مشابه با قیمت 139 هزار تومن بیشتراز لباس هایی با قیمت 135هزار تومن فروش میرود. در واقع ، قیمت‌هایی که با عدد 9 ختم می‌شوند، به ‌طور میانگین 24 درصد از قیمت‌های پایین‌تر پیشی گرفتند.

امید که این مقاله برای شما مفید باشد. مقاله (چگونه مشتریان کالا را با میل و اشتیاق از ما خریداری کنند؟)  را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *