مدیریت کسب و کار

تکنیک هایی برای مدیریت و بازاریابی

تکنیک های مدیریت و بازاریابی

در این مقاله می خواهیم شما را با تکنیک های مدیریت و بازاریابی آشنا کنیم و بخشی از ترفندهای فروش و مدیریت را به صورت ویدئویی به شما آموزش دهیم. دوره های آموزشی بازاریابی و فروش به شما کمک خواهد کرد که شما مهارت های مدیریتی و فروش را بهتر یاد بگیرید و بتوانید کسب و کاری موفق تر داشته باشید.در کلاس های بازاریابی و فروش (نوابغ فروش نرم) سرفصل هایی همچون ارتباط گرفتن با مشتری جدید، وفادارسازی مشتریان قبلی، نهایی کردن یا خاتمه فروش، پاسخ به اعتراضات مشتری، ارتباط با ناخودآگاه مشتریان و بسیاری موارد دیگر به شما آموزش داده می شود، تا بتوانید در فروش خود موفق تر عمل کنید و فروش خود را چندین برابر کنید. آموزش سیستم سازی کسب و کار (بیزینس کوچینگ)  به شما کمک می کند بتوانید مهارت های لازم برای مدیریت کسب و کار خود را تقویت کنید.دانستن مهارت های مدیریت و بازاریابی تاثیر زیادی روی موفقیت کسب و کار شما خواهد داشت، با ما همراه باشید:

آموزش سیستم سازی کسب و کار

 

چرا مشتری نسبت به قیمت ما حساس است؟

بسیاری از مدیران کسب و کار از این مسئله گله مند هستند، به نظر شما دلیل این که مشتری نسبت به قیمت حساس است و جای دیگری همان کالا را با قیمت بیشتر خریداری می کند چیست؟

طبق قانون وبر اگر روی یک جسم نسبتا سنگین یک جسم سبک قرار دهیم ، وزن آن جسم سبک به چشم ما نمی آید. ما از این قانون می توانیم برای بهبود فروش خود استفاده کنیم، هرچه قدرت برندسازی ما بیشتر باشد مشتری حساسیت کمتری نسبت به قیمت نشان می دهد، برای بهبود کسب  و کار خود سعی کنید مهارت های برندسازی را یاد بگیرید و پیاده سازی کنید اینگونه در دراز مدت موفق تر خواهید بود .

 

این ویدئو این مطلب را برای شما بازگو می کند، پیشنهاد می کنیم حتما ببینید

 

تاثیر روایت مشتری:

این که مشتریان دیگر ما را به سایرین پیشنهاد کنند یکی از روش های موفق در فروش و بازاریابی  است زیرا هم مشتری اطمینان خاطر بیشتری نسبت به ما پیدا می کند و هم پیدا کردن مشتری در این روش برای ما کم هزینه تمام می شود.

سوال این است چکار کنیم که مشتریان پشت سر ما به نیکی یاد کنند؟

 • محصول و خدمات را فراتر از انتظار مشتری به او ارائه کنید
 • انجام کار های خلاقانه که مشتری تشویق به عکس گرفتن و استوری گذاشتن شود
 • ایجاد روابط گرم و صمیمی با مشتری

این یکی از همان روش های مدیریت و بازاریابی است

این ویدئو  از زبان مهدی حسینی این مطلب را برای شما بازگو می کند.

 

ارائه خدمات کلیدی به مشتریان :

دوستانی که محصولی را به فروش می رسانند باید بدانند ارائه خدمات کلیدی می تواند فروش آنها را چند برابر کنید، ارائه خدماتی همچون :

 • خدمات پیش از فروش:معرفی مدل های فیک از طریق آموزش
 • (بدون این که نام کسی را بیاورید کم و کاستی ها را با ویدئو  به او نمایش دهیم)
 • خدمات حین فروش: مانند آموزش استفاده از محصول ، طریقه استفاده و نگهداری و …
 • خدمات پس از فروش: مانند حمل نقل، نصب ، تعویض و بیمه
 • خدمات بدون فروش : مثل ایجاد باشگاه مشتریان

در دوره های آموزشی بازاریابی و فروش این مسئله برای شما بازتر خواهد شد، سیستم سازی کسب و کار در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

این ویدئو این مطلب را برای شما بازگو می کند، پیشنهاد می کنیم حتما ببینید

 

جایگاه مدیر:

برای مدیریت سعی کنید مانند فرمانده ارتش عمل کنید، به این معنا که همیشه در بطن مشکلات سازمان باشید اینگونه مشکلات را راحتتر و سریع تر حل خواهید کرد، مدیریت از دور را فراموش کنید خواهید دید این روش مدیریت کارآمدتر است.

این ویدئو  از زبان مهدی حسینی این مطلب را برای شما بازگو می کند.

 

“در این مقاله تاثیر مدیریت و بازاریابی و سیستم سازی را برای شما گفتیم، اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید می توانید کلمه مشاوره را به 09170808088 ارسال کنید.”

1 دیدگاه در “تکنیک هایی برای مدیریت و بازاریابی

 1. بهروز موذنی گفت:

  مطالب داخل سایت بسیار مختصر و کاربردی هستن از این بابت از شما متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *