مدیریت کسب و کار

بهترین راه نجات کسب و کار من چیست؟

بهترین راه نجات کسب و کار من چیست؟

بهترین راه نجات کسب و کار من چیست؟ آیا شما هم تلاش زیادی برای بقا ، برنامه ریزی و رشد بیزینس خود می کنید اما نتیجه ای نمی گیرید؟

اگر مسیر و استراتژی درستی را برای بیزینس خود انتخاب نکنبد علی الرقم تلاش شما،در بیزینس خود موفق نخواهید شد پیشنهاد می کنیم این مقاله را بخوانید در این مطلب دلایل به نتیجه نرسیدن کارها را توضیح خواهیم داد.

به مثال زیر توجه کنید:

اگر به شما یک ماشین پرقدرت BMW بدهند و از شما بخواهند مسافت شیراز تا تهران را از طریق راه کوهستانی طی کنید پس از طی کردن حداکثر 20 کیلومتر از حرکت خواهید ایستاد.

در صورتی که اگر یک ماشین معمولی به شما داده شود اما مسیر حرکت شما،جاده ی مشخص و هموار باشد به راحتی به مقصد خواهید رسید.

در تجارت و بیزینس هم دقیقا همین مثال کاربرد دارد، اگر تلاش و انگیزه شما زیاد باشد اما مسیر (استراتژی) مناسبی را انتخاب نکرده باشید قادر به ادامه نخواهید بود.

 

اگر زمان و انرژی زیادی برای نجات و رشد بیزینس خود می گذارید اما به نتیجه نمی رسید یعنی مسیر درستی را انتخاب نکرده اید.

 

بهترین استراتژی برای من کدام ست؟

 

چطور راه و مسیر (استراتژی) درستی برای تجارت و بیزینس خود پیدا کنیم؟

از طریق برنامه ریزی می توانیم بهترین راه را انتخاب کنیم .

یادتان باشد برای موفقیت در کسب و کار نیازی به آزمون و خطای مداوم نیست.

 

در علم مدیریت برای هر شرایطی راه حل ها (استراتژی های) زیادی وجود دارد که اگر با آنها آشنا باشید و از آنها استفاده کنید موفق خواهید شد.

بهترین راه برنامه ریزی چیست؟

اگر برای هر بخش سازمانی 15 استراتژی متفاوت در نظر بگیریم و با توجه به موقعیت سازمانی، استراتژی را پیاده سازی کنیم به نتیجه مطلوب خواهیم رسید.

در دوره بیزینس کوچینگ و سیستم سازی دفترچه ای در اختیار دانشپذیران قرار خواهد گرفت که کسب و کار را به 6 بخش تقسیم بندی می کند .

برای هر بخش 15 استراتژی نوشته می شود به طور مثال تعیین می کنیم در بخش مالی یا منابع انسانی کدام روش و راه حل می تواند کسب و کار ما را رونق دهدو مشکلات ما را حل کند.

دانشپذیران زیادی توانسته اند از طریق همین روش در طی 2 سال به رهبر بازار تبدیل شوندبرای آشنایی بیشتر با آنها می توانید ویدئوی هنر صید در طوفان را ببینید.

 

یادت باشه برای موفقیت اول مسیر درست رو انتخاب کنی و بعد تمام انرژی خودت رو روی مسیر درست بگذاری وگرنه به نتیجه نمیرسی

نتایج موفقیت آمیز دانشپذیران مسیر کمال و تبدیل شدن آنها به عنوان رهبر بازار

[divider]

[divider]

 

[divider]

[divider]

 

 

اگر  بخاطر شرایط اقتصادی و یا کرونا کسب و کار شما دچار مشکل شده است   می توانید از مشاوره مهدی حسینی استفاده کنید کافی است کلمه مشاوره را به شماره 09170808088 پیامک کنید و یا با همین شماره تماس بگیرید

 

اگر مایلید فروش خود را به بالاترین حد ممکن برسانید  کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مهدی حسینی مدرس و مشاور کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *