مدیریت کسب و کار

چگونه میلیونرها ثروتمند شدند

تا به حال فکر کرده اید که میلیونرهای خودساخته چگونه ثروت خود را به دست آورده اند؟

دو نوع میلیونر وجود دارد: میلیونرهای خودساخته و آنهایی که در ثروت به دنیا می آیند. بیش از دو سوم افراد با دارایی خالص 30 میلیون دلار یا بیشتر «خودساخته» در نظر گرفته می شوند. مهم نیست که میلیونرها چقدر پول خود را به دست می آورند، همه آنها دارای ویژگی های اصلی هستند، از جمله اولویت دادن به پس انداز و تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری ها. چگونه میلیونرها ثروتمند شدند

این مقاله برای کسانی است که کنجکاو هستند که چگونه میلیونرهای خودساخته به جایگاه امروزی خود رسیده اند و امیدوارند از موفقیت آنها چیزی بیاموزند.

تحقیقات نشان می دهد که اکثر میلیونرهای امروزی در ثروت خود به دنیا نیامده اند.

منابع اصلی دارایی میلیونرهای خودساخته، سرمایه‌گذاری/ افزایش سرمایه، غرامت و گزینه‌های سهام کارکنان/سهم سود است. این مسیر به طور قابل توجهی متفاوت از کسانی است که ثروت خود را به ارث برده اند، که به احتمال زیاد کارآفرینی ، افزایش سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و خود ارث را به عنوان منابع دارایی ذکر می کنند.

با این حال، برای میلیونرهای خودساخته، ثروتمند شدن همیشه یک فرآیند ساده نیست – بسیاری از آنها برای رسیدن به موفقیت مالی که به دست آوردند، سخت کار کردند و سپس هوشمندی و ذکاوت را داشتند و ثروت جدید خود را در مکان های مناسب قرار دادند. برخی از این میلیونرهای خودساخته چه مشترکاتی دارند و چه درس هایی می توانید برای استراتژی سرمایه گذاری خود بیاموزید؟

میلیونرها چه ویژگی های مشترکی دارند؟

حتی اگر میلیونرها روش‌های متفاوتی برای کسب درآمد دارند، اغلب در این ویژگی‌ها مشترک هستند:

  • آنها اهداف بلندپروازانه ای تعیین می کنند و به آنها عمل می کنند.

میلیونرهای خودساخته ایده ها و رویاهای خود را عملی می کنند، چه شروع یک کسب و کار باشد و چه دستیابی به سایر مشاغل حرفه ای یا شخصی. این عزم یک محرک رایج در میان بسیاری از کسانی است که میلیون ها دلار خود را بدون ارث به دست آورده اند.

  • آنها مربیانی دارند.

 بسیاری از میلیونرهای خودساخته به سرعت اعتراف می کنند که نمی توانند همه کارها را انجام دهند. آن‌ها به سراغ دیگرانی می‌روند که نکات و نکات مختلف پس‌انداز و سرمایه‌گذاری را می‌دانند، و از بهترین ذهن‌ها در مورد هر موضوع برای دیدگاه و بینش استفاده می‌کنند. که قطعا نتیجه می دهد.

  • آنها به دنبال بازخورد هستند.

 برای یک میلیونر خودساخته، خودسازی هرگز متوقف نمی شود. میلیونرهای خودساخته به دنبال انتقاد و بازخورد در ایده‌ها و شیوه‌های تجاری خود می‌گردند تا اطمینان حاصل کنند که می‌توانند نقاط کور را بهتر شناسایی کنند و تضمین کنند که سرمایه‌گذاری‌هایشان موفق خواهد شد.

  • آنها از شکست نمی ترسند.

 میلیونرها مزایای یادگیری دروس را از طریق شکست درک می کنند . با این حال، خطرات آنها کاملا محاسبه شده و هر سناریو اجرا می شود. زمانی که آنها به کاری متعهد می شوند، تمام تلاش خود را می کنند.

  • آنها ارزش زمان را درک می کنند.

 زمان پول است و میلیونرها هم این را می دانند آنها به سرعت یاد می گیرند که چگونه زمان خود را مدیریت کنند و می دانند که دلیلی برای مبادله زمان با پول وجود ندارد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که میلیونرها ویژگی‌های مشترک زیادی دارند، از جمله جاه‌طلبی، ارزش زمان، نترسیدن از شکست و دانستن زمان درخواست کمک از متخصصان.

چگونه میلیونرها ثروتمند شدند

میلیونرها با پول خود چه می کنند؟

بر اساس این مطالعه، وقتی صحبت از استراتژی‌ های سرمایه‌گذاری به میان می‌آید، میلیونرهای خودساخته بیشتر سرمایه‌گذاری‌های سهام را اضافه می‌کنند، در حالی که آنهایی که ثروتمند به دنیا آمده‌اند معمولاً سرمایه‌گذاری بیشتری در املاک داشتند. تنوع بخشیدن به این سرمایه گذاری ها در میان بسیاری از میلیونرها کلیدی است.

میلیونرها پول خود را در مکان های مختلفی از جمله محل سکونت اصلی، صندوق های سرمایه گذاری مشترک، سهام و حساب های بازنشستگی قرار می دهند . میلیونرها روی قرار دادن پول خود در جایی که قرار است رشد کنند تمرکز می کنند. آنها مراقب هستند مبالغ هنگفتی را روی اقلامی که مستهلک می‌شوند، سرمایه‌گذاری نکنند. به عنوان مثال، یک خودرو برای رانندگی روزمره، به احتمال زیاد در طول زمان ارزش خود را از دست خواهد داد.

کلید میلیونرها

کلید بیشتر میلیونرها این است که قبل از خرج کردن پول خود را پس انداز کنند. مهم نیست که حقوق سالانه آنها چقدر باشد، اکثر میلیونرها پول خود را در جایی که رشد می کند، معمولاً در سهام، اوراق قرضه و سایر انواع سرمایه گذاری های پایدار قرار می دهند.

میلیونرها پول خود را در مکان هایی مانند صندوق های سرمایه گذاری مشترک، سهام و حساب های بازنشستگی قرار می دهند. چگونه میلیونرها ثروتمند شدند

بهترین راه های میلیونر شدن چیست؟

با در نظر گرفتن آینده مالی خود، 30 درصد از میلیونرهای مورد بررسی گفتند که نگران حفظ ثروت خود هستند، در حالی که 20 درصد گفتند که بر رشد ثروت خود متمرکز هستند. اگر امیدوارید به جمع میلیونرها بپیوندید، این اساس برخی از استراتژی های اساسی را تشکیل می دهد. چگونه میلیونرها ثروتمند شدند

میلیونرهای امروزی چند بعدی هستند و برای درک واقعی آنها، باید نه تنها به چشم انداز آنها، بلکه به مسیر آنها به سمت ثروت و اهداف مالی آنها برای آینده نگاه کنید.

میلیونرها چندین راه را برای ساختن ثروت شما پیشنهاد می کنند. در اینجا چند مورد وجود دارد که می توانید از خودتان یاد بگیرید:

در مکان ها و راه های مختلف سرمایه گذاری کنید

تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید. تنوع بخشیدن به سرمایه‌گذاری‌ هایتان به مدیریت ریسک کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که اگر یک سرمایه‌گذاری خاص به سمت جنوب رفت، تمام پول شما در معرض خطر نیست. چگونه میلیونرها ثروتمند شدند

چندین جریان درآمد داشته باشید

بسیاری از میلیونرهای خودساخته از چندین جا پول دریافت می کنند، از جمله حقوق آنها ، سود سهام از سرمایه گذاری ها، درآمد حاصل از اجاره املاک و سرمایه گذاری هایی که در سایر شرکت های تجاری انجام داده اند. اگر یک جریان درآمد کند شود، دیگری می تواند جای آن را بگیرد. بیشتر این درآمد غیرفعال یا پولی است که بدون صرف وقت و تلاش فعال در شرکت به دست می آید.

ذخیره، ذخیره، ذخیره

یکی از موضوعات رایجی که از میلیونرهای خودساخته می شنوید این است که پول خود را نگه دارید. پول خود را در حساب‌های سرمایه‌گذاری قرار دهید. جایی که می‌تواند در طول زمان بنشیند و سود کسب کند (حتی اگر نرخ‌های بهره بسیار کمتر از گذشته است).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *