بیزینس کوچینگ

بهترین مربی کوچینگ

بهترین مربی کوچینگ در شیراز کیست؟

بهترین مربی کوچینگ به سازمان‌ها کمک می‌کند تا پایه‌ای محکم بسازند، و به آن‌ها اجازه می‌دهد تصمیم‌هایی بگیرند که مطابق با ساختار ارزشی کسب و کار آنها باشد.

کوچینگ می تواند به شفافیت و جهت دهی به هر سازمانی کمک کند، خواه این هدف کوتاه مدت یا بلند مدت باشد.

مربیگری

کوچینگ یا مربیگری را میتوان اینگونه تعریف کرد که ،فرایندی ا‌ست با هدف افزایش بهره وری که به‌جای تکیه بر گذشته یا آینده دور، بر «زمان حال و هم اکنون» تمرکز دارد.

از آنجا که افراد بیشتر در نسل جدید کارآفرین شدن را انتخاب می‌کنند، تقاضا برای مربیان کسب‌وکار که آماده حمایت از سیل عظیم افراد باهوش، هدایت‌گر و خلاق هستند که آماده ایجاد کسب‌وکارهای موفق هستند، با سرعت زیادی افزایش می‌یابد.

 

بهترین مربی کوچینگ به سازمان‌ها کمک می‌کند تا پایه‌ای محکم بسازند

انتظار ما از بهترین مربی کوچینگ:

 1. مربیان کسب و کار به کارکنان کمک می کنند

معمولاً مدیران اگر ندانند با یک موقعیت خاص چگونه برخورد کنند، از مربی خود مشاوره یا بازخورد می خواهند. ممکن است قبل از اینکه وضعیت دشوار به وضعیت بحرانی برسد، به دنبال کمک باشید. بهترین مربی  کوچینگ می تواند به بهبود مهارت های مدیریت و عزت نفس کارکنان کمک کند.

 1. مربیان کسب و کار به مدیران کمک می کنند تا راه حل ها را توسعه دهند

مدیران معمولاً می دانند چگونه عمل کنند و چه کاری انجام دهند. وظیفه مربی کوچینگ این است که از مدیر پاسخ بگیرد تا بتواند بهترین راه حل خود را توسعه دهد. مربیان می توانند گزینه هایی را ارائه دهند، توصیه هایی را ارائه دهند و حتی بازخورد ارائه دهند، اما در نهایت مدیر باید پاسخ دهد.

 1. مربیان کسب و کار ابزارها و روش ها را ارائه می دهند

به عنوان بهترین مربی کوچینگ ، شما به مشتریان خود آموزش می دهید و کار را برای آنها انجام نمی دهید. برای ، مدیران اجرایی یا صاحبان مشاغل، هدف شما این است که آنها را خودکفا کنید. نقش مربی فراهم کردن ابزارهای مورد نیاز برای موفقیت در نقش در سازمان تجاری است.

نقش مربی کوچینگ باید مشخص باشد. مربیان برای شرکت ها، مدیریت و کارمندان مهم هستند، اما آنها افراد خارجی هستند، و بسیار مهم است که از ابتدا دستورالعمل های واضح و مختصر تعیین کنید تا از مرزها عبور نکنند.

بهترین مربی کسب و کار چگونه می تواند کمک کند؟

راه اندازی کسب و کار خود می تواند باعث شود همیشه احساس کنید که به چندین جهت کشیده می شوید. وقتی هر روز پرمشغله است، تشخیص اینکه آیا رویکرد درستی را برای رسیدن به اهداف خود در پیش گرفته اید یا خیر، دشوار است. شما می توانید پشتیبانی مورد نیاز خود را از مربی کسب و کار خود دریافت کنید.

 1. مسئولیت پذیری

داشتن یک مربی کوچینگ به شما امکان می دهد پتانسیل استفاده از استعدادها و مهارت های خود را ببینید، اما شما را مسئول می کند. همه ما وقتی کسی را داریم که به او پاسخ دهیم سریعتر پیشرفت می کنیم. وقتی شروع به خارج شدن از مسیر می کنید، یک مربی خوب مطمئن می شود که مسیر درست را دنبال می کنید. آنها همچنین شما را مسئول می‌کنند و در حین پیگیری پیشرفتتان به شما انگیزه می‌دهند.

 1. اهداف قابل دستیابی

مربی شما گام به گام با شما کار خواهد کرد تا آنچه را که می خواهید و چگونه به آن دست یابید تعریف کنید تا بتوانید برای دستیابی به اهداف خود زمینه را فراهم کنید. یک مربی کسب و کار مطمئن می شود که اهداف شما  واقع بینانه هستند و به شما کمک می کند تا یک برنامه هدف گذاری برای رسیدن به آنها ایجاد کنید. چه برنامه‌ریزی، اولویت‌بندی وظایف یا کمک به مدیریت کارآمدتر زمان، مربی شما با شما همکاری خواهد کرد تا به شما در دستیابی به اهداف تجاری و شخصی‌تان کمک کند.

 1. سازماندهی

به عنوان یک صاحب کسب و کار، ممکن است در کار روزانه خود غرق شوید. مربیان کسب و کار ساختار و سازماندهی مورد نیاز برای اداره یک کسب و کار را فراهم می کنند. مربیان می توانند به پیاده سازی و حفظ سیستم ها و ساختارها برای موفقیت کمک کنند. آنها نه تنها یک برنامه مدیریت زمان موثر در اختیار شما قرار می دهند، بلکه نکات و استراتژی هایی را برای بهبود عملکرد شما بر اساس سبک کاری و شخصیت شما ارائه می دهند.

 1. طرح کسب و کار

بهترین مربی کوچینک می تواند شما را در ایجاد طرح کسب و کار بی نقص راهنمایی کند و به شما در پیاده سازی و حفظ یک سیستم موفق در هر کجای سازمان خود کمک کند. از اهداف مشخص گرفته تا مراحل اقدام استراتژیک، همه چیز را در مورد عناصر کلیدی یک طرح تجاری موفق خواهید دانست.

 1. ایده های بازاریابی

چه زمانی برای ایجاد یک برنامه بازاریابی نداشته باشید و چه بلد نباشید چگونه آن را تهیه کنید، مربی کسب و کار شما می تواند به شما کمک کند تا یک استراتژی بازاریابی شخصی سازی شده و آسان برای پیاده سازی ایجاد کنید. این به شما کمک می‌کند تا یاد بگیرید که چگونه سرنخ‌های جدید به دست آورید و در عین حال ارزش روابط فعلی خود را با مشتری افزایش دهید.

 1. مشاوره بی طرفانه و سازنده

مربیان کسب و کار انتقاد بی طرفانه و سازنده ای دارند. همکاران، دوستان یا خانواده شما ممکن است در نظرات خود مغرضانه باشند، اما وقتی یک مربی کسب و کار استخدام می کنید، بینش هایی به شما می دهند که ممکن است اطرافیان شما نتوانند آن را ارائه دهند. آنها اغلب می توانند راه حل هایی را پیدا کنند که ممکن است توسط شما یا کسانی که از نزدیک با کسب و کار شما کار می کنند نادیده گرفته شوند.

 1. اعتماد به نفس

همانطور که برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنید، ممکن است احساس کنید در جایی که می خواهید نیستید. کوچ های کسب و کار به شما کمک می کنند تا میزان پیشرفت خود و دستاوردهای خود را ارزیابی کنید. آنها حمایت و تشویق می کنند تا به شما کمک کنند تا در نهایت با اعتماد به نفس رهبری کنید و یاد بگیرید بر چالش ها غلبه کنید. آنها همچنین به شما یادآوری می کنند که پیروزی های کوچک خود را جشن بگیرید.

 1. دیدگاه تازه

اگر بیش از حد در کسب و کار خود غرق شوید، به راحتی می توانید چیزهای بدیهی را نادیده بگیرید. یک دیدگاه تازه از یک مربی کسب و کار می تواند به شما در یافتن مشکلات و راه حل های غیر منتظره کمک کند. آنها اعتماد به نفس شما را افزایش می دهند و نقاط کور شما را آشکار می کنند تا بتوانید بهترین کار را انجام دهید.

 1. رشد

شاید درآمد شما هر سال ثابت بماند، یا ممکن است در تلاش برای افزایش کمیت یا کیفیت سرنخ های خود باشید. یک مربی خوب کسب و کار می تواند با کمک به شما در ایجاد برنامه های استراتژیک و مبتنی بر کسب و کار، کسب و کار شما را به سطح بعدی برساند.  اینها به شما کمک می کند پایگاه داده خود را مرتب کنید و واجد شرایط کنید، بنابراین می توانید به وضوح بهترین راه را برای تولید انواع سرنخ که باعث رشد قابل توجهی می شوند، تعیین کنید.

 1. تعادل

یک مربی خوب کسب و کار به شما یاد می دهد که چگونه بین کار و زندگی شخصی خود تعادل برقرار کنید. به عنوان یک کارآفرین، اغلب عادت دارید که تمام وقت و انرژی خود را صرف کار خود کنید.

بهترین مربی کوچینگ به شما یاد می دهد که چگونه بین کار و زندگی شخصی خود تعادل برقرار کنید.

چه کسی به یک مربی کسب و کار نیاز دارد؟

ممکن است به یک مربی کسب و کار نیاز داشته باشید اگر:

 • یک رهبر موفق که به دنبال دیدگاهی تازه در مورد چگونگی پیشبرد کسب و کار خود است.
 • کارآفرینی که می خواهد مسیرهای جدید و اهداف قابل اندازه گیری برای کسب و کار خود تعیین کند.
 • کارآفرینی که می خواهد تیم های خود را توانمند کند و مسئولیت اقدامات آنها را بر عهده بگیرد.
 • مدیری که خواهان تعادل بهتر بین کار و زندگی است.
 • افرادی که اهداف زیادی دارند و نمی دانند کدام رو باید انتخاب کنند.
 • افرادی که نمی دانند چگونه هدف زندگی شان را انتخاب کنند و در مسیر موفقیت پا بگذارند.
 • کسانی که برنامه ریزی مشخصی ندارند
 • افرادی که در مسیر اهداف مشکلات زیادی دارند
 • افرادی که احتیاج به راهکار و ایده های مختص به خود را دارند

 

دوره بیزنس کوچینگ در شیراز چرا برای کسب‌وکار مهم است؟

آموزش سیستم سازی کسب و کار روش جدیدی برای بهبود کسب و کارها است، سیستم سازی، فرایندی است برای هدایت کسب ‌وکار به سطح دلخواه افراد به ‌طوری‌که بتوانند با کمترین هزینه و میزان خطا به بیشترین درآمد برسند.

دوره بهترین مربی کوچینگ در شیراز

در دوره های بیزینس کوچینگ شما یاد می گیرید که چطور از مهارت های خود بیشترین استفاده را ببرید همچنین تکنیک های جدیدی را برای مدیریت کسب و کار خود می آموزید.

کوچینگ کسب و کار یک دوره تئوری نیست، در این دوره بهترین مربی کوچینگ شیراز در کنار شما قرار می گیرد تا به شما مشاوره بدهد، شما با کمک کوچ خود می توانید برای سازمان خود اهداف و راه رسیدن به اهداف را مشخص کنید و کسب و کار خود را رشد و ارتقا دهید.

در دوره های بیزینس کوچینگ شما یاد می گیرید که چطور از مهارت های خود بیشترین استفاده را ببرید

سرفصل های دوره بیزینس کوچینگ شیراز

 • مالی
 • منابع انسانی
 • بازاریابی و فروش
 • بازار گوشه یا NICHE MARKET
 • فرآیندهای داخلی
 • رهبری
 • آینده پژوهی
 • مدیریت زمان
 • مدیریت بحران

نحوه ثبت نام در دوره بهترین مربی کوچینگ

جهت ثبت نام همین الان نام خود را به شماره 
09170808088
ارسال کنید.

بروز رسانی: 20/ آبان/1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *