بازاریابی و فروش, مدیریت کسب و کار

نجات کسب و کار( نقش یک بیزینس کوچ در کسب و کار من چیست؟)

نجات کسب و کار( نقش یک بیزینس کوچ در کسب و کار من چیست؟)

نجات یک کسب و کار( یک مشاور ، بیزینس کوچ چگونه به من کمک خواهد کرد؟)وضعیت ظاهری محیط کسب و کار شما، برخورد حرفه ای پرسنل ، دادن  آموزش های مناسب و متناسب به پرسنل همگی روی کسب و کار شما تاثیر گذار است. شاید برای شما جالب باشد مشتری با چشم خود شما را  مورد قضاوت و ارزیابی قرار می دهند (تمیز و مرتب بودن راهروی ورودی، نوع لوازم استفاده شده در محیط کار، نحوه برخورد و راهنمایی کارکنان به مشتریان  همگی میزان حرفه ای بودن شما را به مشتریان نشان می دهد)شاید برای شا هم اتفاق افتاده باشد  به دلایل نامعلومی مشتریان بالقوه خود را از دست داده باشید بهتر است ریز بینانه تر به کسب و کار خود نگاه کنید وجود یک مشاور (بیزینس کوچ) می تواند شما را از این مسائل آگاه کند و به حفظ مشتریان و گرفتن مشتریان جدید و افزایش درآمد به شما کمک کند.

 

در این مقاله ویدئویی  مشکلات ریز و درشتی که ممکن است از چشم شما پنهان بماند اما از چشم مشتریان مخفی نمی ماند را به شما نشان خواهیم داد.

[divider]

شما می توانید  در زمینه فروش ، برندسازی، منابع انسانی و تکنیک های مدیریتی از مشاوره  تخصصی مهدی حسینی استفاده کنید کافی است کلمه مشاوره را به شماره 09170808088 پیامک کنید و یا با همین شماره تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مهدی حسینی مدرس و مشاور کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *